NowościRTV

Brydge wypuszcza nową linię klawiatur i akcesoriów „Designed for Surface”

17 sierpnia Brydge rozpocznie sprzedaż nowej linii akcesoriów Surface z plakietką „Designed for Surface”, co oznacza, że ​​zostały wykonane we współpracy z firmą Microsoft. Linia obejmuje klawiatury do Surface Pro i Surface Go, ale najbardziej intrygującym produktem w grupie jest samodzielny gładzik W-Touch za 99,99 USD. To najwyraźniej pierwszy samodzielny bezprzewodowy gładzik stworzony dla systemu Windows 10.

W-Touch jest jak Magic Trackpad 2, zamiast tego zbudowany dla systemu Windows 10, pokryty uderzającą czernią z aluminiową obudową. Ma łączność Bluetooth 4.2 i obsługuje sterowniki Precision i gesty wielodotykowe, takie jak szczypanie, aby powiększyć, i przesuwanie palcami w celu przełączania pulpitów. Ten gładzik ma dużą szklaną powierzchnię, która umożliwia wygodne poruszanie się, mierząc 5,5 cala szerokości i 3,3 cala głębokości, a więc trochę mniejszą niż wersja Apple, ale nadal jest przestronna.

Mówi się, że W-Touch zapewnia miesięczną żywotność baterii i ładuje się przez USB-C. Sto dolarów nie jest tanie jak na gładzik, ale jako jedyna samodzielna, bezprzewodowa opcja stworzona we współpracy z Microsoftem, Brydge ustala cenę. Nie miałem jeszcze okazji tego wypróbować, ale może to być świetne akcesorium, jeśli mysz nie będzie pasować do Twojego przepływu pracy.

Brydge

Zarówno Brydge W-Touch, jak i W-Type zapewniają miesięczną żywotność baterii na jednym ładowaniu. Ponadto każdy z nich ma port USB-C, aby ułatwić ładowanie.
: Brydge

Brydge wypuszcza również W-Type jako uzupełnienie W-Touch. Jest to pełnowymiarowa klawiatura bezprzewodowa z aluminiowymi detalami i pełnym rzędem klawiszy funkcyjnych. Zaraz po wyjściu z bramki wydaje się, że jest to doskonała wartość za 59,99 USD. Ogólny projekt, a nawet nadruk na klawiszach, sprawia, że ​​wygląda to jak akcesorium, które może zrobić Microsoft – i być może poważnie przepłacić. Klawisze wykorzystują mechanizm nożycowy, a każdy z nich ma skok 2 mm, co według Brydge’a jest „idealną” wartością skoku klawisza. Jeśli coś przypomina to, co ma wbudowany Surface Laptop 3, jest wiele powodów do ekscytacji.

Ten model ma łączność Bluetooth 5.1 z obsługą do czterech urządzeń, dzięki czemu można łatwo przełączyć komputer, do którego jest podłączony. Brydge twierdzi, że za opłatą może trwać do miesiąca. Kiedy się rozładuje, możesz go naładować przez USB-C.

Dopełnieniem oferty są nowe klawiatury Brydge 12.3 Pro Plus i 10.5 Go Plus. Model Pro Plus za 149,99 USD współpracuje z Surface Pro 4, 5, 6 i 7, a Go Plus za 129,99 USD działa z Surface Go and Go 2. Oba są wyposażone w Bluetooth 5.0, podświetlane klawisze, gładziki Windows Precision z pełną obsługą gestów wielodotykowych, Porty USB-C do ładowania i antybakteryjna powłoka na pokładzie. Brydge od jakiegoś czasu ma klawiaturę do Surface Pro – ten nowy model ma przeprojektowany zawias, 70 procent większy gładzik, natywne sterowanie wielodotykowe w systemie Windows, zaktualizowaną łączność Bluetooth i plastikowy pokład w przeciwieństwie do aluminium. (Spód klawiatury jest nadal metalowy). Waży również 70 gramów mniej.

Brydge 12.3 Pro Plus

Klawiaturę Brydge 12.3 Pro Plus mocuje się do Surface Pro za pomocą zacisków zawiasowych, aby przekształcić ją w tradycyjnego laptopa.
: Brydge

Podobnie jak klawiatura Brydge Pro Plus do iPada Pro, zmieniają one Twój Surface w bardziej tradycyjny laptop z klapką, który można łatwo wyważyć na kolanach lub zamknąć i wrzucić do torby. Jeśli chcesz używać tabletu Surface jako tabletu, możesz po prostu wyjąć go z zawiasu Brydge i gotowe.

W porównaniu z klawiaturami Surface firmy Microsoft, Brydge zapewnia bardziej stabilne pisanie i dłuższą podróż na klawiszach. Ale wymaga ładowania mniej więcej co trzy miesiące, a połączenie Bluetooth nie jest tak niezawodne, jak styki pogo używane przez klawiatury Surface. Dzięki temu Surface jest zauważalnie grubszy i cięższy, ale nadal jest to dość przenośny pakiet.

Wszystkie te produkty będą dostępne w sprzedaży od 17 sierpnia, a oprócz wersji 10,5 Go Plus, która jest wysyłana w tygodniu 7 września, pozostałe będą dostępne w tygodniu 31 sierpnia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook