Różności i nowinki technologia

Brytyjska witryna Samsunga już sprzedaje Galaxy Z Fold 2 za 1799 funtów

Samsung ogłosił Galaxy Z Fold 2 5 sierpnia, ale nie podał wtedy daty premiery ani ceny, obiecując jedynie, że 1 września podzieli się więcej na temat składanego. Ale jeśli sprawdzisz teraz brytyjską witrynę detaliczną Samsunga, wydaje się, że możesz już zamówić w przedsprzedaży Z Fold 2 za 1799 GBP i ma zostać wysłany do 17 września (via Max Weinbach).

Chociaż ta cena może przyciągać wzrok, jest w rzeczywistości tańsza niż oryginalna cena początkowa Folda 1900 funtów w Wielkiej Brytanii – różnica 101 funtów. Zakładając oczywiście, że podana cena nie jest pomyłką. Samsung nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Nie wiemy jeszcze, czy niższa cena przeniosłaby się do Stanów Zjednoczonych. Pierwszy Fold został wydany za 1980 USD, więc być może Z Fold 2 będzie kosztował mniej. Nie jest również jasne, czy zamówienia w przedsprzedaży na Z Fold 2 zostaną wysłane wcześniej czy później niż te sprzedane w Wielkiej Brytanii.

Zrzut ekranu strony zamówienia w przedsprzedaży w brytyjskiej witrynie firmy Samsung.

I okaże się, czy Z Fold 2 naprawi niektóre niedociągnięcia pierwszego zagięcia – ale wygląda na to, że nadchodzący telefon może mieć pewne ulepszenia. Na przykład ultra cienki szklany ekran Z Fold 2 może być trwalszy niż plastikowy ekran oryginału. 6,2-calowy ekran zewnętrzny jest również znacznie większy niż ten malutki na pierwszym składaniu, a wyświetlacz wewnętrzny jest również większy i ma 7,6 cala.

Chociaż na pełną prezentację musimy poczekać do 1 września, możesz się teraz zorientować, jak telefon wygląda w akcji; chiński kanał YouTube opublikował już recenzję wideo urządzenia. A jeśli już jesteś zainteresowany kupnem i mieszkasz w USA, możesz złożyć zamówienie w przedsprzedaży, zanim zostaną opublikowane.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook