Gry

Bungie faktycznie wypuszcza toster z motywem Destiny

Rok po tym, jak Bungie zapowiedziała, że ​​podczas charytatywnej transmisji na żywo zbada możliwość stworzenia oficjalnego Tostera Destiny, nasze marzenia o chlebie w końcu stają się rzeczywistością. Toster Destiny jest już dostępny w przedsprzedaży w sklepie internetowym Bungie za 84,99 USD. Nie ma być wysłany co najmniej do grudnia, ale Bungie mówi, że kiedy to zrobi, włoży logo Tricorn gry do każdej kromki chleba, której dotknie. Czy to również normalne tosty? Nie mamy pojęcia.

Jeśli jesteś trochę zagubiony, dlaczego twórca Przeznaczenie podjąłby się trudu zrobienia tostera (bo Pan wie, że byłem), PCGamer czy pokryłeś?. Najwyraźniej „dostanie tego chleba” jest slangiem w grze na zdobycie dobrego łupu, a w grze jest też broń, która jest plującym obrazem tostera.

Spali nawet logo Destiny’s Tricorn w twoim chlebie.
: Bungie

Jest też aspekt charytatywny. Bungie pierwotnie obiecał zbadać pomysł, jeśli jego strumień charytatywny zebrał ponad 777 777,77 USD dla Szpitala Badawczego St. Jude Children’s Research, a ostatecznie osiągnął ponad 800 000 USD. Dodatkowo, kiedy toster trafi do sprzedaży, deweloper twierdzi, że 10 procent zysków, które generuje, trafi do szpitala badawczego. Jeśli jednak szukasz bardziej samolubnego powodu, aby zamówić w przedsprzedaży, toster jest również wyposażony w bezpłatny uchwyt na kanapki i emblemat Burnt Edges w grze.

Jeśli dźwięk wydanej przez firmę produkującą gry komputerowe tostera brzmi znajomo, możesz pomyśleć o tosterze firmy Razer, który po latach memów twierdził, że w 2019 roku stanie się prawdziwy. Ale pomimo otrzymania fali rozgłosu, my nie widzę żadnych dowodów na to, że został kiedykolwiek wydany. Ktoś na Reddicie zrobił zdjęcie w sklepie Razera w Las Vegas, ale nic nie wskazuje na to, że faktycznie można go było kupić.

W każdym razie, jeśli jesteś kimś, kto siedzi prosto pośrodku diagramu Venna z etykietą „bycie wielkim fanem Destiny” i „koneserem tosterów”, to ten jest dla Ciebie. Patrzę na ciebie Tom Warren.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook