Gry

Burberry zaprojektował skórki postaci do największej chińskiej gry wideo

Honor królów jest jedną z największych gier na świecie – a wkrótce będzie również jedną z najmodniejszych. Firma TiMi Studios, której właścicielem jest Tencent, ogłosiła dziś współpracę z domem mody Burberry nad nowymi skórkami postaci. Skórki zostały zaprojektowane przez Riccardo Tisci, dyrektora kreatywnego w Burberry, dla postaci Yao.

„Charakterystyczna gabardyna Burberry, której pionierem był jej założyciel Thomas Burberry i zaprojektowana w celu ochrony użytkownika przed żywiołami, idealnie pasuje do Yao, która uosabia rolę obrońcy dla swoich kolegów z drużyny” – mówi firma. Obie skórki zostały zaprojektowane z myślą o „duchu natury” i będą dostępne do kupienia dla graczy z Chin kontynentalnych, chociaż nie ma wzmianki o dacie premiery. Możesz przyjrzeć się procesowi projektowania Tisci na poniższych szkicach:

Jeśli nie słyszałeś o Honor królów, to konkurencyjna gra wieloosobowa w tej samej formie co League of Legends lub Dota 2 ale dla urządzeń mobilnych. Jest tak popularny, że Tencent musiał w przeszłości nakładać dzienne limity na graczy; mówi deweloper Honor królów średnio 100 milionów graczy dziennie w listopadzie 2020 r. Wersja zachodnia, Arena of Valor, uruchomiona w 2017 roku.

W międzyczasie współpraca wpisuje się w trwający trend przenikania mody do gier wideo i odwrotnie. Final Fantasy XIII Bohater Lightning służył na przykład jako model dla Louisa Vuittona, a dom mody zaprojektował także stroje w grze dla League of Legends postacie. W międzyczasie marki streetwearowe, takie jak BAPE, zaprojektowały skórki do gier takich jak Liga i PUBG Mobile, i Complex zamienił nawet coroczną konwencję streetwearową w interaktywną grę wideo.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook