Gry

Call of Duty: Black Ops Cold War wymaga do 250 GB miejsca na PC

Activision ujawniło pełną specyfikację PC dla Call of Duty: Black Ops Cold War, a wymagania dotyczące przechowywania są duże. Jeśli planujesz zagrać w grę w rozdzielczości 4K z włączonymi ustawieniami ultra i ray tracingu, musisz zwolnić 250 GB miejsca. To najwyższy koniec specyfikacji, ale wszystko inne nadal wymaga 175 GB miejsca. To dużo miejsca na dane, a dla niektórych może zająć cały dysk SSD o pojemności 250 GB lub bardzo się do niego zbliżyć.

Na szczęście, jeśli planujesz grać tylko w trybie dla wielu graczy, zapotrzebowanie na miejsce spada do zaledwie 50 GB.

Oprócz wymagań dotyczących przechowywania, Activision zaleca również najnowszą kartę graficzną Nvidia RTX 3080 do ustawień 4K Ultra i ray tracingu lub RTX 3070 do śledzenia promieni w ogóle. Zalecane specyfikacje dla pełnej gry obejmują GTX 970 lub odpowiednik, Intel Core i5-2500K lub odpowiednik oraz 12 GB pamięci RAM. Do trybu wieloosobowego potrzebujesz przynajmniej GTX 670, 8 GB pamięci RAM i Intel Core i3-4340.

Activision nie ujawniło, jak duże Call of Duty: Black Ops Cold War będzie na istniejących konsolach, a nawet na konsolach nowej generacji, takich jak Xbox Series X i PS5. Jest mało prawdopodobne, aby zajmował 250 GB miejsca na konsolach, ale biorąc pod uwagę istniejące wymagania dotyczące pamięci Call of Duty Modern Warfare, te specyfikacje komputera nie wyglądają zachęcająco.

Call of Duty Modern Warfare został skrytykowany za wysokie wymagania dotyczące pamięci, a ostatnia łatka zmniejszyła grę z ponad 220 GB do mniej niż 170 GB. Miejmy nadzieję, że dostaniemy podobne zniżki za Call of Duty: Black Ops Cold War w pewnym momencie w przyszłości. Najnowszy Call of Duty rata zostanie uruchomiona 13 listopada.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook