Foto

Canon PowerShot Zoom jest jak kieszonkowy teleskop, który robi zdjęcia

Canon ogłosił PowerShot Zoom, niezwykły aparat, który bardziej przypomina cyfrowy monokular niż wyceluj i strzelaj. Firma przez jakiś czas chwalił się tym pomysłem, a ostatnio sfinansowała go w Japonii; teraz zbliża się do Stanów Zjednoczonych.

PowerShot Zoom to małe urządzenie z elektronicznym wizjerem, 12-megapikselowym czujnikiem cala i dwoma przełączanymi równoważnymi ogniskowymi 100 mm i 400 mm z zoomem cyfrowym do 800 mm. Obiektyw ma f / 5,6-6,3, więc prawdopodobnie nie nadaje się do słabego oświetlenia. Ogólnie rzecz biorąc, jakość obrazu nie jest tak naprawdę najważniejsza.

Canon twierdzi, że produkt został zaprojektowany dla osób, które lubią zajęcia na świeżym powietrzu, takie jak obserwowanie ptaków i wędrówki piesze, i może być przydatnym dodatkiem dla widzów na imprezach sportowych, takich jak igrzyska olimpijskie – jeśli faktycznie będą to robić. Kamera ładuje się przez USB-C i zapisuje obrazy i wideo na karcie microSD, a ponadto możesz przesyłać obrazy do smartfona przez Wi-Fi i Bluetooth.

PowerShot Zoom trafi do sprzedaży w USA pod koniec przyszłego miesiąca za 299,99 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook