NowościOprogramowanie

Carrot Weather otrzymuje nowy wygląd i większe przejście na subskrypcje

Carrot Weather – zabawnie antagonistyczna aplikacja pogodowa autorstwa programisty Briana Muellera – właśnie otrzymała najnowszą aktualizację do wersji 5.0, która wprowadza zupełnie nowy (i znacznie bardziej konfigurowalny) projekt, usuwa z góry metkę z ceną na rzecz większej liczby poziomów subskrypcji i, oczywiście , dodaje nowe dialogi i pisanki dla wrogiej postaci AI w aplikacji.

Minęło kilka lat, odkąd Mueller wydał Carrot Weather 4.0, a nowa aktualizacja wprowadza świeżą warstwę farby do aplikacji pogodowej, z bardziej szczegółowymi danymi, które są podzielone na poszczególne karty dla takich rzeczy, jak fazy księżyca, prędkość wiatru, opady i inne .

: Brian Mueller

Użytkownicy mogą również w pełni dostosować układ tych kart interfejsu na podstawie informacji, które są dla nich ważne, i mogą łatwo przełączać się między różnymi niestandardowymi układami. (Na przykład, często narciarz może chcieć zbudować układ, który koncentruje się na prognozach opadów śniegu i prędkości wiatru). Wszystko zostało wizualnie zaktualizowane, aby było bardziej zgodne z nowoczesnymi standardami interfejsu użytkownika iOS, dzięki czemu cała aplikacja będzie lepiej pasować do reszty Twoje aplikacje.

Nowa aplikacja jest teraz również bezpłatna, zamiast pobierać 4,99 USD z góry. Jednak podobnie jak stara płatna wersja nadal istnieją opcjonalne usługi subskrypcji, które można nakładać na siebie, aby uzyskać większą funkcjonalność. Subskrypcja Premium (4,99 USD miesięcznie lub 19,99 USD rocznie) dodaje dodatkowe funkcje, takie jak wybór źródeł pogody, powiadomienia, widżety i komplikacje związane z Apple Watch. Premium Ultra (9,99 USD miesięcznie lub 39,99 USD rocznie) dodaje powiadomienia o deszczu i burzach, więcej widżetów i lepsze przełączanie źródeł danych. A subskrypcja Premium Family (14,99 USD miesięcznie lub 59,99 USD rocznie) jest taka sama jak Premium Ultra, ale można ją udostępniać za pośrednictwem Chmury rodzinnej Apple nawet pięciu innym osobom.

Nowe, konfigurowalne narzędzie Carrot Interface Maker.
: Brian Mueller

Jeśli jednak byłeś już właścicielem Carrot, zachowasz wszystkie płatne funkcje, które już posiadałeś, nawet jeśli zostały przeniesione do jednego z droższych poziomów. Podobnie, obecni subskrybenci starych członkostw Premium Club będą mogli nadal płacić niższe ceny miesięczne lub roczne.

Darmowa wersja Carrot Weather zawiera reklamy – ale na razie są one albo dla całkowicie podrobionych produktów, albo dla innych zastosowań niezależnych. (Mueller twierdzi, że za to też nie dostaje zapłaty, ale postrzega je jako sposób „oddania wspaniałej społeczności niezależnych deweloperów”). Mimo to zauważa, że ​​w przyszłości może sprzedawać reklamy.

Carrot Weather 5.0 jest już dostępna do pobrania w App Store.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook