Oprogramowanie

CBS All Access przestanie działać na starszych telewizorach Apple TV po uruchomieniu Paramount Plus

CBS All Access ma się przekształcić w Paramount Plus 4 marca, ale nie będziesz mógł go oglądać, jeśli posiadasz Apple TV drugiej lub trzeciej generacji. Firma ogłosiła, że ​​nie zaktualizuje swojej aplikacji dla tych urządzeń, gdy usługa przesyłania strumieniowego zostanie ponownie uruchomiona w przyszłym miesiącu, jak zauważyła MacRumors.

Wizerunek: MacRumors

Ogłoszenie to czyni CBS All Access / Paramount Plus najnowszą usługą kończącą wsparcie dla dekodera. YouTube ogłosił, że spadnie wsparcie od przyszłego miesiąca, podczas gdy HBO porzuciło starzejące się skrzynki strumieniowe w zeszłym roku. Apple TV drugiej generacji ma ponad dekadę (został uruchomiony w 2010 roku), podczas gdy wersja trzeciej generacji została wydana w 2012 roku, więc zrozumiałe jest, że zaczynamy widzieć falę przestarzałych aplikacji.

Użytkownicy nadal będą mogli przesyłać strumieniowo Paramount Plus do starszych telewizorów Apple za pomocą iPada lub iPhone’a, więc nie będą całkowicie zablokowani w swoich treściach.

W przeciwieństwie do nowszych modeli Apple TV (począwszy od 2015 r.), Które zawierają nowoczesne oprogramowanie i App Store, który ułatwia programistom dalsze aktualizowanie ich aplikacji, starsze modele Apple TV generalnie widziały aktualizacje tylko poszczególnych aplikacji do przesyłania strumieniowego, gdy Apple zaktualizował cały system operacyjny – obecnie coraz rzadsze zjawisko.

Wycofanie się aplikacji CBS na starszych telewizorach nie jest jedyną zmianą, jaką powoduje przejście Paramount Plus: 9to5Mac Zauważa również, że firma nie oferuje już zniżkowego pakietu CBS All Access i Showtime dla abonentów Apple TV Plus.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook