Nowości

Ceny i daty premiery iPhone’ów 12 są szczegółowo opisane w nowym wycieku

Nowy wyciek dostarczył obszernych szczegółów na temat tego, co Apple może ogłosić na imprezie 13 października. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, przecieknik Kang przewiduje, że Apple ogłosi cztery nowe modele iPhone’a na swoim wydarzeniu, ale mówi, że zobaczymy również nowy inteligentny głośnik HomePod mini. Dostarczają również wielu dodatkowych szczegółów i informacji o wydaniu dla linii iPhone’a 12. Według AppleTrack, Kang ma wiarygodne osiągnięcia i dokładnie przewidział kilka zapowiedzi Apple na WWDC i wrześniowych wydarzeniach w tym roku.

Kang mówi, że Apple ogłosi w przyszłym tygodniu cztery nowe iPhone’y: iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max. Wszystkie cztery będą miały podobno obsługę 5G, w tym mmWave w USA. Wyświetlacz Super Retina XDR, który wcześniej był dostępny wyłącznie w modelach iPhone’a 11 Pro, będzie tym razem najwyraźniej dostępny w całej gamie, a telefony mają podobno ochronę ekranu, która jest bardziej odporna na upadki. Cała czwórka podobno będzie mogła filmować w standardzie Dolby Vision HDR.

Oto, co Kang ma do powiedzenia na temat różnic między modelami:

  • IPhone 12 mini będzie miał podobno 5,4-calowy wyświetlacz i cenę wywoławczą 699 dolarów. Mówi się, że jest dostępny w kolorze czarnym, białym, czerwonym, niebieskim i zielonym, a opcje przechowywania będą wynosić od 64 GB do 256 GB. Kang twierdzi, że będzie wyposażony w dwa aparaty – szerokokątny i ultraszerokokątny – i będzie dostępny w przedsprzedaży 6 lub 7 listopada, z datą premiery 13 lub 14 listopada.
  • Następnie 6,1-calowy iPhone 12 może mieć cenę początkową 799 USD. Najwyraźniej będzie dostępny w kolorze czarnym, białym, czerwonym, niebieskim i zielonym, z opcjami przechowywania od 64 GB do 256 GB. Podobno jest wyposażony w te same podwójne kamery, co 12 mini i będzie dostępny w przedsprzedaży 16 lub 17 października, a data premiery to 23 lub 24 października.
  • Przewiduje cenę początkową 6,1-calowego iPhone’a 12 Pro na 999 dolarów. Podobno będzie dostępny w kolorze złotym, srebrnym, grafitowym i niebieskim, a pojemność będzie wynosić od 128 GB do 512 GB. Oprócz szerokokątnych i ultraszerokokątnych kamer, Kang twierdzi, że Pro będzie miał teleobiektyw z 4-krotnym zoomem optycznym i czujnikiem LIDAR do rozszerzonej rzeczywistości. Twierdzą, że zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się 16 lub 17 października, a data premiery 23 lub 24 października.
  • Wreszcie 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max będzie miał najwyraźniej cenę wywoławczą 1099 USD. Kang twierdzi, że będzie dostępny w kolorze złotym, srebrnym, grafitowym i niebieskim, z pamięcią masową od 128 GB do 512 GB. Podobnie jak 12 Pro ma trzy aparaty i czujnik LIDAR, ale jego teleobiektyw będzie podobno oferował 5-krotny zoom optyczny. Przedsprzedaż rozpocznie się 13 lub 14 listopada, a data premiery to 20 lub 21 listopada.

Domniemana fałszywa wersja 5,8-calowego iPhone’a 12 mini między dwoma różnymi iPhone’ami SE.
Wizerunek: MacRumors

Kang przewiduje również, że Apple zapowie na tym wydarzeniu nowe bezprzewodowe ładowarki „MagSafe”. Mogą one działać z nowym etui na iPhone’a kompatybilnym z bezprzewodową ładowarką, zgodnie z MacRumors, który wykorzystuje magnesy do prawidłowego ustawienia. Firma Apple wcześniej używała marki MagSafe do swojej gamy kabli zasilających do MacBooka, które magnetycznie mocują się do laptopów. Kang dodaje, że w tegorocznych iPhone’ach nie zobaczymy ładowarek ani słuchawek.

Na koniec Kang mówi również, że podczas imprezy zobaczymy HomePod mini za 99 USD. Mówi się, że inteligentny głośnik, który byłby drugim Apple po oryginalnym HomePod, jest w drodze przez jakiś czas, a inne raporty wskazywały, że może być bliski wydania. Kang twierdzi, że inteligentny głośnik będzie zasilany przez ten sam procesor S5, który widzieliśmy w zeszłorocznym Apple Watch Series 5 i tegorocznym Apple Watch SE, i że może zostać wysłany 16 lub 17 listopada.

Zawsze najlepiej jest traktować takie plotki z przymrużeniem oka, a sam Kang ostrzega, że ​​to, co napisali, może być „bzdurą” (przez Tłumacza Google). Jednak wcześniej zawarli podobne zastrzeżenia w innych dokładnych postach i ogólnie wydają się mieć dobre wyniki w wyciekach Apple. AppleTrack zauważa, że ​​Kang wcześniej przewidział ceny iPhone’a SE, ogłoszenia WWDC, takie jak funkcja mycia rąk Apple Watch, oraz szczegóły z wydarzenia z zeszłego miesiąca, takie jak ceny i funkcje nowego iPada Air.

Aby uzyskać pełne zestawienie wszystkiego, czego oczekujemy od nadchodzących iPhone’ów Apple, zapoznaj się z naszym podsumowaniem tutaj.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook