Nowości

CES 2021 Liveblog: Aktualizacje na żywo z wystawy Consumer Tech Showcase

WITAMY NA NASZEJ Blog na żywo CES 2021! Ekipy WIRED nie ma w tym roku w Las Vegas; program został przeniesiony do sieci z powodu trwającej pandemii Covid-19. Ale nawet globalny stan zagrożenia zdrowia nie może powstrzymać marszu technologii konsumenckich. Nadal jest mnóstwo gadżetów, aplikacji, pojazdów elektrycznych, inteligentnych urządzeń domowych, zestawów słuchawkowych do treningu mózgu i sprzętu treningowego zasilanego Alexą. Ten blog na żywo to miejsce, w którym będziemy raportować wszystkie nasze ustalenia. Będziemy mieć filmy, zdjęcia, pisemne komunikaty i oczywiście więcej niż kilka lulzów. Nowe aktualizacje będą pojawiać się przez cały dzień w poniedziałek.


Rozpoczęcie przejęcia Mini LED firmy Samsung

: Samsung

Cała linia telewizorów Samsunga otrzyma duże ulepszenia w 2021 roku. Przede wszystkim firma wykorzystuje technologię Mini LED w tym, co nazywa „Neo QLED”. Technologia ta zasadniczo wprowadza dziesiątki tysięcy maleńkich diod LED do systemu podświetlenia swoich najlepszych telewizorów – coś, co widzieliśmy już w TCL w serii 6 z 2020 roku. Oznacza to lepszą czerń i lepszy kontrast. Samsung ogłosił również zupełnie nowe menu ustawień dla nowych konsol, takich jak PlayStation 5 i Xbox Series X, dzięki czemu dostosowywanie ustawień obrazu będzie dziecinnie proste.

W ultra high-endzie Samsung zaprezentował również zupełnie nowy 110-calowy model, który wykorzystuje technologię Mini LED nowej generacji, w której każdy piksel LED działa jak własne podświetlenie, podobnie jak technologia OLED, którą wcześniej widzieliśmy w LG. , ale bez przeszkód związanych z wypalaniem i z możliwością uzyskania jeszcze jaśniejszych świateł. Możemy spodziewać się, że za kilka lat będzie to wielka technologia Samsunga w telewizorach głównego nurtu (i bardziej normalnych rozmiarach), zgodnie z rozmową, którą przeprowadziłem z Mikiem Kadishem, szefem marketingu produktów firmy Samsung. Firma wprowadziła również nowy, fajny pilot zasilany energią słoneczną, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz musiał szukać baterii AAA. —Parker Hall

Ramki JLab sprawiają, że treningi są bezpieczniejsze i głośniejsze

: JLab

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook