GryNowości

Champion stworzył dla graczy bluzę z dużą ilością kieszeni i ogromnym kapturem

Odkąd istniał e-sport, fani debatowali, czy zawody oparte na grach wideo liczy się jako „prawdziwy” sport. Ale Champion jest tutaj, aby rozstrzygnąć tę debatę dzięki nowej kolekcji Gamer, która wprowadzi graczy e-sportowych do sportu i odzieży sportowej dzięki specjalnie zaprojektowanym bluzom i dresom dla graczy.

„Chcieliśmy stworzyć nieoficjalny strój dla graczy, który unowocześnia klasyczną bluzę z kapturem i rozpoznaje, że są sportowcami o specyficznych potrzebach w tym sporcie” – powiedział David Robertson, dyrektor globalnego zarządzania marką Champion.

Bluza będzie dostępna zarówno w wersji zapinanej na zamek, jak i swetra, i ma wiele funkcji przeznaczonych dla graczy, które powinny sprawić, że będzie wygodniejsza przez długie godziny przed ekranem. Jest ponadgabarytowy kaptur, który ma obejmować zarówno Twoją głowę i zestaw słuchawkowy (który najwyraźniej jest problemem, który napotykają zwykłe bluzy?). Rękawy są węższe i mają „unikalny ściągacz”, który ma zapobiegać zsuwaniu się podczas gry.

Jest też kilka kieszeni: jedna z zamkiem błyskawicznym, która służy do przechowywania telefonu podczas gry, kieszeń ładowana od góry na kontrolery oraz kieszeń na suwak na piersi przeznaczona do przechowywania karty kredytowej. Kieszenie są również wyściełane mikropolarem, który pomaga utrzymać ciepło w dłoniach. Materiał bluz i spodni dresowych jest wykonany z „nowoczesnego materiału polarowego”, który obiecuje „technologię kontroli zapachu” – to dobra cecha, którą można zobaczyć na każdej bluzie z kapturem.

Najbardziej unikalną cechą bluz z kapturem jest system rzepów na piersi i lewym ramieniu, który pozwala profesjonalnym graczom na dostosowanie ich strojów do logo sponsorów lub naszywek drużyn podczas turniejów. Champion planuje również sprzedawać naszywki na rzepy z różnymi dostępnymi w ograniczonym czasie wzorami.

Firma Champion robi naprawdę wiele, jeśli chodzi o nowe bluzy przeznaczone dla graczy: bluzy mają najwyraźniej tak wyraźny nowy projekt, że zaowocowały „pierwszym nowym patentem firmy od ponad 50 lat”.

Pierwsza kolekcja Champion dla graczy będzie zawierała bluzę z kapturem zapinaną na zamek za 90 dolarów, bluzę z kapturem za 80 dolarów i spodnie dresowe za 50 dolarów, zarówno w kolorze szarym, jak i czarnym. Będą sprzedawane w Champion.com i sklepach detalicznych firmy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook