Różności i nowinki technologia

Chrome OS 87 dodaje wyszukiwanie w kartach i poziomy baterii urządzeń Bluetooth

Chrome OS 87 jest teraz wdrażany i dodaje kilka fajnych funkcji, które pomogą Ci podczas przeglądania sieci i korzystania z akcesoriów Bluetooth (przez 9to5Google).

Nowością w Chrome OS 87 jest wyszukiwanie w kartach. Zwykle mam otwarte dziesiątki kart w dowolnym momencie, więc mogłem zobaczyć, jak wyszukiwanie kart może być naprawdę wygodnym sposobem na znalezienie czegoś, co straciłem w trakcie. Google dodaje również wyszukiwanie w kartach do komputerowej wersji Chrome, chociaż firma poinformowała w połowie listopada, że ​​funkcja ta pojawi się jako pierwsza na Chromebookach i innych platformach komputerowych „wkrótce”.

Oto jak wygląda wyszukiwanie w zakładce.
: Google

Chrome OS 87 może teraz również pokazywać poziom naładowania baterii urządzeń Bluetooth podłączonych do komputera (takich jak słuchawki bezprzewodowe) w menu Ustawienia i Szybkie ustawienia. Często używam podobnej funkcji na moim Macu, aby wiedzieć, kiedy mogę potrzebować naładować moje AirPods, więc myślę, że może to być naprawdę przydatne w systemie operacyjnym Chrome.

Google dodał także 36 nowych tapet od czterech różnych artystów do systemu operacyjnego Chrome 87.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook