RTV

Chromebook HP x360 14c otrzyma procesory Intel 11. generacji

Firma HP ogłosiła aktualizację swojego Chromebooka x360 14c, wysokiej jakości konwertowalnego Chromebooka przeznaczonego dla studentów i pracowników zdalnych: laptop zawiera teraz najnowsze procesory 11. generacji firmy Intel. Konfiguracje zaczynają się od 649,99 USD i będą dostępne w sprzedaży w tym miesiącu.

Możesz skonfigurować 14c z Core i5, a także 256 GB pamięci masowej PCIe SSD. Jest również wyposażony w wyświetlacz dotykowy 1920 x 1080, kamerę HD 720p z przełącznikiem prywatności, podświetlaną klawiaturę i czytnik linii papilarnych. Firma HP nie podała jeszcze cen modeli o wyższej specyfikacji.

HP Chromebook x360 14c widziany z tyłu, pochylony w lewo.

: HP

Podczas gdy 649,99 USD to niska cena w porównaniu z laptopami, Chromebook x360 14c znajdzie się na końcu rynku premium na rynku Chromebooków – ma niektóre z mocniejszych procesorów, ładniejsze wyświetlacze i lepszy wybór portów, które można znaleźć na Chromebooku. W rzeczywistości urządzenie to jest jednym z naszych najlepszych wyborów na najlepszego Chromebooka, jaki możesz kupić. Recenzenci chwalili laptopa za wysokiej jakości konstrukcję, doskonałą klawiaturę i solidne brzmienie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook