Kryptowaluty

Coinbase spada w obliczu ogromnego spadku kryptowalut

Giełda kryptowalut Coinbase przeżywa dziś rano „częściową” awarię całej swojej witryny i aplikacji. Ponadto zarówno Coinbase, jak i Binance zgłaszają dziś rano problemy szczególnie związane z wypłatami tokenów Etherium i ERC-20 z powodu „przeciążenia sieci”.

„Widzimy pewne problemy w Coinbase i Coinbase Pro i zdajemy sobie sprawę, że niektóre funkcje mogą nie działać całkowicie normalnie. Obecnie badamy te problemy i udostępnimy aktualizacje tak szybko, jak to możliwe ”- skomentował Coinbase w oświadczeniu.

Awaria nastąpiła w trakcie ogromnego spadku kryptowalut w ciągu ostatniego tygodnia – a zwłaszcza w ciągu ostatnich 24 godzin – w wyniku którego ceny niektórych z najpopularniejszych kryptowalut, takich jak Bitcoin, Etherium i Dogecoin, gwałtownie spadły. W momencie publikacji bitcoin spadł o prawie 30 procent do 31 000 dolarów, Ethereum o 40 procent do 2424 dolarów, a meme moneta Dogecoin spadła o prawie 45 procent.

W swoim zgłoszeniu S-1 Coinbase wyraźnie zauważył, że „nagłe zmiany zmienności lub ruchów rynkowych mogą prowadzić do ekstremalnych nacisków na naszą platformę i infrastrukturę, co może prowadzić do nieumyślnego zawieszenia usług w różnych częściach platformy lub całej platformie”.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook