MediaNowości

Comcast aktualizuje swoje przedłużacze Wi-Fi xFi Pod mesh z większymi prędkościami i mniejszą liczbą podów

Comcast ogłasza nową wersję swoich sześciokątnych modułów xFi Pods, sprzedawanych przez niego modułów wzmacniacza Wi-Fi typu mesh, aby rozszerzyć sieci Wi-Fi w całym domu, z większą przepustowością Wi-Fi (do 500 Mb / s) i drugim przewodowym portem Ethernet na każdej kapsule. (Ujawnienie: Comcast jest inwestorem w Vox Media, spółce macierzystej The Verge). Firma początkowo zaczęła sprzedawać konsumentom swoje przedłużacze Wi-Fi w 2018 w paczkach po trzy lub sześć wtyczek, ale nowe są w paczkach po jednej lub dwa.

Obraz: Comcast

Podobnie jak w przypadku swojego poprzednika, xFi Pods zachowują sześcioboczną, wielokątną konstrukcję, która jest podłączana do gniazdka i łączysz je z bramą bezprzewodową xFi lub bramą zaawansowaną xFi. Nowe strąki xFi to trójpasmowe urządzenia Wi-Fi, które powinny umożliwić systemowi utrzymanie wyższych prędkości, gdy do routera jest podłączonych więcej urządzeń, a to może być zaletą w porównaniu z niektórymi tańszymi routerami siatkowymi, które nie mają trzeciego Wi-Fi -Fi zespół dla backhaul. Ale w przeciwieństwie do urządzeń takich jak pakiet Google Nest Wifi and Point lub systemy Wi-Fi Eero mesh firmy Amazon, urządzenia te nie mogą również zastąpić podstawowego routera Wi-Fi. Są zaprojektowane dla urządzenia Comcast.

XFi Pods są wyceniane na 119 $ za jeden strąk lub 199 $ za zestaw dwóch.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook