Gry

Cyberpunk 2077 kosztuje prawie połowę na PC

Cyberpunk 2077 wydana na początku grudnia 2020 r. i – pomijając kontrowersje wokół notorycznie słabej wydajności na konsolach – jest to fajna, wspaniała gra na PC, zwłaszcza jeśli masz sprzęt Nvidii, który umożliwia obsługę grafiki opartej na ray tracingu. Jeśli nadal myślisz o odebraniu go, możesz złapać wersję gry na PC bez DRM, którą można wykorzystać na GOG.com od Eneba (rynek, który sprzedaje kody – opisywaliśmy go kilka razy ze względu na doskonałe oferty na Członkostwa PS Plus). Zwykle pełne 60 USD kosztuje 35,18 USD w momencie publikacji. Warto zaznaczyć, że według Eneby ten klucz będzie działał globalnie, a nie tylko w USA.

Gra może nie być w tej chwili w najlepszym stanie (chociaż wiele usterek sprawia, że ​​zawartość Highlight Reel na YouTube jest wspaniała), ale deweloper CD Projekt Red obiecał kilka dużych aktualizacji, które pojawią się na początku 2021 r., Które powinny rozwiązać najbardziej rażące problemy, które nadal trwa.

Cyberpunk 2077

Prices taken at time of publishing.

CD Projekt Red’s much-anticipated Cyberpunk 2077 is here. While the game is in need of some bug fixes, the PC version is especially gorgeous.

Sony’s WH-1000XM4, its latest flagship noise-canceling headphones, are available for a great price at eBay if you’re willing to go the refurbished route. Normally $350 outside of a deal (going as low as $278 for a new set), these are just $210.

The seller, who has a 99 percent positive rating on eBay, says that these headphones are in like-new condition, and all original accessories are included. The seller provides free shipping and allows for a 30-day return window. If you live in the US, they’ll have a two-year warranty through Allstate. As someone who owns the WH-1000XM3, this deal has me tempted.

Sony WH-1000XM4 (odnowiony)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Sony WH-1000XM4 ulepsza poprzednią generację dzięki automatycznemu wstrzymywaniu po ich usunięciu, a także wielopunktowym połączeniom Bluetooth. Mają tę samą świetną jakość dźwięku i bardzo skuteczny efekt redukcji szumów.

: Dell

Istnieją tańsze koncentratory USB-C, ale model w kształcie krążka firmy Dell może być tym, który najbardziej Ci odpowiada. Zwykle około 75 USD, Amazon i Best Buy sprzedają go obecnie za 60 USD. Posiada port HDMI i pełnowymiarowy DisplayPort (z obsługą monitora do 4K 60 Hz), port USB-C i USB typu A, Ethernet i, co nie mniej ważne, port VGA. Nie obsługuje jednak przejścia zasilania przez USB-C do ładowania urządzeń, więc musisz utrzymywać zasilanie laptopa w inny sposób.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook