Różności i nowinki technologia

Cyfrowa ramka na zdjęcia to mój ulubiony sposób utrzymywania kontaktu

Z ramkami Aury po raz pierwszy spotkałem się w sierpniu, kiedy pisaliśmy o sprzęcie do utrzymywania kontaktu na długich dystansach. Wszystkie produkty były przyjemne w użyciu i oferowały coś wyjątkowego dla osób z dala od tych, których kochają. Ale mogą też być drogie, zwłaszcza że niektóre z nich wydawały się trochę efekciarskie. Ramki cyfrowe, choć również dość drogie, wydają się znacznie bardziej praktyczne.

Oczywiście takie urządzenia istnieją już od jakiegoś czasu. Po raz pierwszy zobaczyłem cyfrową ramkę do zdjęć na początku XXI wieku, szczerze mówiąc, była trochę tandetna, z pikselowym ekranem i nieprzyjemnymi animowanymi przejściami między obrazami w stylu PowerPoint. Jeszcze pięć lat temu technologia niewiele się poprawiła; w 2015 roku Seattle Times nazywane ramkami cyfrowymi „żartami z okazji”. Po prostu nie byli dobrzy. Jednak w miarę jak ekrany mobilne stały się lepsze, technologia wewnątrz cyfrowych ramek do zdjęć również uległa znacznej poprawie. Najnowsze modele zbierały entuzjastyczne recenzje i zyskują na popularności – zwłaszcza jako prezenty – nie bez powodu.

Oprawki Aura są dowodem tej ogromnej poprawy. Obrazy na Aurze wyglądają na żywe, ale ekran nie świeci tak jasno, jak ekran komputera. Czujnik automatycznie dostosowuje również jasność wyświetlacza na podstawie dostępnego światła, dzięki czemu nie świeci on w ciemnym pomieszczeniu. (Ustawiam swoje tak, aby ekran wyłączał się, gdy wszystkie światła są wyłączone.) Nie widać piksela o postrzępionych krawędziach; nawet zeskanowane zdjęcia filmowe wyglądają świetnie. Kiedy naprawdę przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, że nie wygląda to dokładnie jak wydrukowane zdjęcie w szklanej ramce, ale obraz tak naprawdę nie wydaje się cyfrowy. Po prostu fajnie. Kiedy moja siostra odwiedziła mnie, powiedziała, że ​​nie zdawała sobie sprawy, że to cyfrowy wyświetlacz, dopóki obraz nagle się nie zmienił. (Powinienem zauważyć, że próbowałem tylko oprawek firmy Aura, ale Nixplay to kolejna popularna marka, którą możesz wziąć pod uwagę.)

Pozostawanie w kontakcie

Rama Mason, również z Aura.

: Aura

Powodem, dla którego są one wspaniałymi prezentami, jest sposób, w jaki można udostępniać zdjęcia. Właściciel ramki może załadować zdjęcia do ramki bezpośrednio z telefonu za pomocą aplikacji mobilnej Aura. Mogą też używać aplikacji do dodawania „członków” do ramki i zapraszania innych do upuszczania zdjęć w swojej bibliotece. Jeśli więc dasz jedno z nich swoim rodzicom, Ty i całe Twoje rodzeństwo możecie z łatwością dodać zdjęcia swoich rodzin. Pojawią się na ramie mamy i taty, setki lub tysiące mil stąd. Widok nowego zdjęcia podnosi na duchu. Właściciel ramki może dotknąć prawie ukrytego paska dotykowego u góry ramki, aby zobaczyć, kto i kiedy dodał każde zdjęcie. Mogą również przeglądać album, aby zobaczyć określone zdjęcia i oznaczyć swoje ulubione zdjęcia, dając im serce. Konfiguracja ramek Aury nie wymaga wiele wysiłku, a nawigacja po aplikacji jest łatwa, więc nawet najbardziej początkujący technicy mogą to rozgryźć.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook