Gry

Czarno-biały Snyder Cut jest zdecydowanie czarno-biały i zdecydowanie nadal 4: 3

Cóż, to nie trwało długo. Justice League Zacka Snydera: Sprawiedliwość jest szara, czarno-biała wersja filmu, która przybliża idealną wizję reżysera do jego epopei o superbohaterach, jest dziś dostępny w HBO Max. Sprawiedliwość to uwolnienie Graya po raz pierwszy drażniono w zeszłym tygodniu.

Poza zauważalnym brakiem koloru, film nadal wyświetla się w znanym obecnie współczynniku proporcji 4: 3, do którego w pełni doszedłem od początkowego zamieszania wokół wyboru „zachowania integralności”. Z drugiej strony Twój przebieg w nowej czarno-białej kolorystyce może się różnić. Dramatyczna śmierć, która otwiera film, gra o wiele dziwniej, gdy Batman i Wonder Woman wydają się oglądać z jakiegoś rozmycia w skali szarości, a nie z wysadzonych ruin oryginalnego filmu. Możesz samodzielnie ocenić potencjalną utratę szczegółów dzięki nowemu klipowi WarnerMedia:

Podobnie jak w oryginalnym wydaniu, Justice League Zacka Snydera: Sprawiedliwość jest szara jest dostępny ze wszystkimi nowoczesnymi dzwonkami i gwizdkami, których można się spodziewać, takimi jak 4K, Dolby Atmos i Dolby Vision (choć teraz obsługuje mniej oczywistą skalę szarości odpowiednią dla HDR).

Ta część filmu, która nie otrzymała nowej warstwy farby? To ujawnienie HBO Max, które gra na początku:Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook