NowościRTV

Czarny piątek 2020: jak znaleźć najlepsze oferty

Czarny piątek i Cyberponiedziałek to największe dni zakupowe w roku, nieustający weekend pełen okazji, w którym można znaleźć najlepsze ceny na produkty techniczne, takie jak laptopy, telewizory 4K, telefony i nie tylko. I oczywiście wszystkie te dobre oferty są dostępne online.

Możesz na nas liczyć, że opublikujemy najlepsze oferty, o których musisz wiedzieć, ale jeśli chcesz być jedną z pierwszych osób, które odkryją spadki cen produktów, którymi jesteś zainteresowany, zechcesz umówić się z ceną -tracking site. Poniżej zamieściliśmy kilka naszych ulubionych przykładów, wskazując, w jaki sposób każdy z nich może pomóc w śledzeniu transakcji na nieco inne sposoby, dzięki swoim specjalnym funkcjom.

Wszystkie z nich są bezpłatne, a po dodaniu produktów, które chcesz mieć na oku, możesz spać spokojnie, wiedząc, że nie musisz podejmować żadnych dodatkowych działań, dopóki nie nadejdzie czas na zakup .

CamelCamelCamel śledzi cenę każdego produktu sprzedawanego na Amazon i może wysyłać powiadomienia, gdy spadną tak nisko, jak chcesz. Gdy produkt osiągnie ustawioną lub niższą cenę, otrzymasz o tym wiadomość e-mail. Ten monitor cen działa tylko dla produktów na Amazon, więc musisz użyć innego poniżej, jeśli chcesz śledzić ruchy cen w Walmart, Best Buy i innych.

Aby śledzić ceny i otrzymywać powiadomienia e-mailem, musisz utworzyć bezpłatne konto. Sugeruję również zainstalowanie rozszerzenia przeglądarki o nazwie The Camelizer, które pozwala zobaczyć trendy cenowe w zależności od produktu i pozwala ustawić żądaną cenę bez konieczności opuszczania Amazon. Jest fantastyczny i łatwy w użyciu.

Gdy tylko jeden z produktów spadnie poniżej kwoty określonej w alercie cenowym, natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail. A jeśli masz już listę życzeń zapisaną na Amazon, możesz zaimportować ją do CamelCamelCamel.

Podobnie jak CamelCamelCamel, rozszerzenie przeglądarki Honey może śledzić ceny produktów, które Cię interesują, i ostrzeże Cię, gdy znajdzie ofertę. Jednak w przeciwieństwie do powyższej witryny do śledzenia cen, Honey będzie również przeszukiwać każdą odwiedzaną witrynę w poszukiwaniu kodów ofert, które można zastosować do sumy płatności, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

Honey współpracuje z Amazon i wieloma innymi sprzedawcami i możesz dodawać pozycje do swojej „listy rozwijanej”, która jest po prostu tylko listą życzeń. Na przykład w Best Buy opcja dodania pozycji do listy pojawia się na zdjęciu produktu i możesz wybrać czas trwania oglądania ceny, a także procent rabatu, którego szukasz.

Slickdeals gromadzi jedne z najlepszych ofert w całym Internecie, odkryte przez zespół i społeczność użytkowników. Jego witryna umożliwia również tworzenie alertów ofert na podstawie słów kluczowych, ale działają one nieco inaczej Slickdeals niż w przypadku powyższych witryn.

Możesz wpisać nazwę produktu, na przykład „Nintendo Switch” lub nazwę sprzedawcy, a po dodaniu go do listy otrzymasz powiadomienie o alercie, jeśli spełnia on Twoje kryteria. Możesz ustawić to tak, aby ostrzegało Cię o dosłownie każdej transakcji związanej z Twoim słowem kluczowym lub możesz odfiltrować oferty, dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, jeśli na przykład oferta jest na tyle popularna, że Slickdeals‘lub jeśli uzyskał wysoką ocenę społeczności.

Jak można się domyślić po nazwie, PC Part Picker pomaga wybrać komponenty PC, które są ze sobą kompatybilne, co sprawia, że ​​już i tak zniechęcające zadanie łączenia konfiguracji komputera PC jest trochę łatwiejsze.

To samo w sobie czyni go kluczowym narzędziem, ale jest również doskonałym narzędziem do śledzenia cen, pokazującym szczegółowy wykres, który ilustruje bieżący i wcześniejszy ruch cen dla danego komponentu. Pozwala zbudować komputer swoich marzeń i może powiadomić Cię e-mailem o spadkach cen dużych sprzedawców, takich jak Amazon, Best Buy, Newegg, B&H Photo i nie tylko. W ten sposób możesz, powiedzmy, zdecydować się poczekać, aż kupisz wszystko, aż ten procesor lub karta graficzna spadnie do niższej ceny, o której wiesz, że wcześniej trafiła.

Zaufaj ekspertom

Jesteśmy wymagającą gromadą tutaj w The Verge, więc nie martw się, jeśli wybierasz się w Czarny piątek / Cyber ​​poniedziałek bez żadnych przygotowań. Będziemy zbierać najlepsze oferty dotyczące technologii i aktualizować naszą ofertę o nowe przedmioty wyprzedaży, jednocześnie eliminując stare, aby uniknąć rozczarowań. Dlatego zaznaczcie w kalendarzu od 26 do 30 listopada – ale miejcie oko na nasze relacje, ponieważ wielu sprzedawców skacze z pistoletu i już teraz oferuje świetne ceny. Następnie dodaj do zakładek nasze pokrycie i zacznij odkładać trochę gotówki na wydatki.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook