GryNowościRTVTelefony

Czego można się spodziewać po wydarzeniu Apple iPhone 12

Następna jesienna impreza Apple rozpoczyna się jutro o godzinie 13:00 czasu wschodniego, kiedy to powszechnie oczekuje się, że firma ujawni swoją nową linię smartfonów iPhone 12. Plotki dały nam całkiem niezły obraz tego, czego możemy się spodziewać po tych nowych telefonach, a oficjalny slogan Apple „Hi, Speed” sugeruje, że jedną z głównych funkcji iPhone’a 12 może być obsługa szybkich prędkości komórkowych 5G.

Krążyły też pogłoski o wielu potencjalnych produktach w przygotowaniu przez Apple i zawsze istnieje szansa, że ​​firma pokaże niektóre z nich jutro. Ale nie wiemy, czy Apple zamierza skupić się na tym wydarzeniu tak ściśle, jak wydarzenie Apple Watch i iPad z zeszłego miesiąca – które trwało nieco ponad godzinę – więc trudno jest ocenić, ile produktów możemy się spodziewać.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, co Apple może ujawnić podczas wtorkowego wydarzenia.

Gama iPhone’ów 12 może obejmować cztery telefony, nowy wygląd i 5G

Kolejna linia iPhone’ów firmy Apple może przynieść wiele dużych zmian w linii smartfonów firmy. Oczekuje się, że otrzymają zupełnie nowy projekt z płaskimi krawędziami, być może jak iPad Pro, a może nawet ukochany iPhone 4 i iPhone 5. Podobno też będzie. cztery nowe modele: 5,4-calowy (byłby to nowy rozmiar, mniejszy niż 5,8-calowy iPhone 11 Pro), 6,1-calowy, wysokiej klasy 6,1-calowy i wysokiej klasy 6,7-calowy model (co prawdopodobnie uczyniłoby go największym jak dotąd iPhonem).

Oczekuje się, że wszystkie iPhone’y będą obsługiwać szybsze sieci komórkowe 5G (oczywiście o ile 5G jest dostępne w twoim regionie), aw USA mogą obsługiwać zarówno 5G poniżej 6 GHz, jak i szybsze (choć krótsze) mmWave 5G . Oczekuje się, że w tym roku wszystkie nowe iPhone’y Apple będą miały ekrany OLED, ale ostatnie plotki wskazują, że nie będą miały częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Mamy też już przecieki wskazujące na nazwy nowych telefonów. 5,4-calowy model może być iPhone 12 mini (który byłby pierwszym iPhone’em z mini pseudonimem), standardowym 6,1-calowym iPhone’em mógłby być iPhone 12, a zaawansowaną 6,1-calową wersją mógłby być iPhone 12 Pro , a model 6,7-calowy można nazwać iPhone’em 12 Pro Max.

Wprowadzenie na rynek iPhone’a 12 może również oznaczać powrót ukochanej technologii ładowania MagSafe firmy Apple, którą możesz pamiętać w starszych kablach do ładowania laptopów Apple, ale w nowej formie. Apple planuje wprowadzenie etui na iPhone’a i bezprzewodowych ładowarek z wbudowanymi magnesami, a te ładowarki mogłyby nazywać się MagSafe Charger i MagSafe Charger Duo, według wiarygodnego wycieku o imieniu Kang.

Ta nazwa „Duo” wydaje się sugerować możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie na jednej macie. Nie byłoby to marzenie o trzech urządzeniach obiecane przez obecnie anulowane AirPower, ale potencjał wyrównania wspomaganego magnesem może sprawić, że ładowarki będą mniej wybredne niż inne dostępne na rynku.

Apple może również ogłosić oficjalną datę premiery iOS 14.2, która ma zawierać nowe emoji i sposób używania Shazam do identyfikowania dźwięku odtwarzanego w aplikacjach na Twoim iPhonie.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o tym, czego oczekuje się od nowych iPhone’ów (które w przypadku dwóch modeli z wyższej półki mogą zawierać czujnik LIDAR), sprawdź nasze pełne zestawienie plotek na temat iPhone’a 12 tutaj.

Apple może wypuścić mniejszy HomePod i nowe słuchawki nauszne AirPods

Apple może ujawnić mniejszy HomePod, który najwyraźniej pracuje od jakiegoś czasu. Według danych urządzenie może mieć mniej głośników niż pełnowymiarowy HomePod 299 USD Bloomberg, i może być o połowę mniejszy od obecnie dostępnego HomePoda z wyglądem podobnym do oryginału Bloomberg raport.

W piątek Kang podzielił się kilkoma dodatkowymi szczegółami na temat tego, czego możemy się spodziewać po tym podobnym nowym HomePod. Można go nazwać HomePod mini, mieć wbudowany procesor S5 (który po raz pierwszy zadebiutował w Apple Watch Series 5), kosztować 99 USD, być dostępny w przedsprzedaży 6 lub 7 listopada i oficjalnie trafić do sprzedaży 16 lub 17 listopada. Jeśli jednak liczyłeś na odświeżenie pełnowymiarowego HomePoda, najwyraźniej nie ma tego w kartach na ten rok, według leaker @ L0vetodream.

Apple podobno od jakiegoś czasu pracuje również nad nowymi wysokiej klasy słuchawkami nausznymi, więc zawsze istnieje szansa, że ​​zostaną ujawnione we wtorek. Jednym z kluczowych aspektów produktu mogą być wymienne części, w tym nauszniki i opaski na głowę, które mocują się magnetycznie do ramy słuchawek. Słuchawki mogą również mieć funkcję redukcji szumów, wbudowane sterowanie Siri i wbudowane sterowanie dotykowe.

Nowe słuchawki mogą również wiedzieć, które ucho jest, aby odpowiednio kierować dźwięk, 9to5Mac zgłoszone w maju. Mogą również być w stanie stwierdzić, czy są umieszczone na twojej głowie, czy na szyi, zgodnie z 9to5Mac. Może to oznaczać, że mogą automatycznie uruchamiać i zatrzymywać muzykę w zależności od tego, czy są w twoich uszach, podobnie jak AirPods uruchamiają lub zatrzymują muzykę w zależności od tego, czy są w twoich uszach. I najwyraźniej słuchawki będą miały markę Apple zamiast marki Beats.

Warto również zwrócić uwagę, że Apple niedawno przestało sprzedawać produkty audio firm Bose, Sonos i Logitech; obecnie sekcja „Słuchawki i głośniki” firmy Apple w jej witrynie internetowej obejmuje tylko produkty Apple. To posunięcie mogło utorować drogę Apple do wprowadzenia tych nowych produktów audio we wtorek.

Apple może wreszcie ujawnić AirTags, jego tagi śledzące podobne do kafelków

Od jakiegoś czasu krążą pogłoski o stworzonym przez Apple narzędziu do śledzenia przedmiotów przypominającym kafelki – odniesienia do nich pojawiły się nawet w kodzie beta iOS 13 ostatni rok – a Apple może wreszcie ujawnić je we wtorek. Teoretycznie trackery, które najwyraźniej będą małymi, okrągłymi dyskami, pozwolą Ci śledzić rzeczy, takie jak plecak lub portfel, za pomocą aplikacji Find My firmy Apple.

AirTags może również mieć wbudowany ultraszerokopasmowy układ Apple U1, co może oznaczać, że będziesz w stanie śledzić je dokładniej, niż gdyby korzystały z innych technologii bezprzewodowych. Firma Apple po raz pierwszy wprowadziła układ U1 w składzie iPhone’a 11, ale obecnie niewiele robi, poza umożliwieniem skorzystania z dokładniejszej wersji AirDrop.

Chciałbym tylko powiedzieć, że zaproszenie Apple na wydarzenie, które zamieściliśmy wcześniej w tym poście, zawiera zdjęcia małego okrągłego dysku, który wydaje się emitować sygnały na zewnątrz jak latarnia śledząca. Ciekawy.

Nowy iPad Air może otrzymać datę premiery

Firma Apple oficjalnie zaprezentowała nowego iPada Air, który wygląda jak iPad Pro podczas wrześniowego wydarzenia, ale nie podał dokładniejszej daty premiery niż „październik”. Być może Apple ogłosi, kiedy faktycznie będzie można kupić nowy tablet podczas wtorkowego wydarzenia.

Nowy tablet ma 10,9-calowy ekran, w porównaniu z 10,5-calowym ekranem poprzedniej generacji. Ale na tym nowym iPadzie Air nie ma przycisku głównego – czytnik linii papilarnych Touch ID został przeniesiony do przycisku zasilania. Tablet jest zasilany przez nowy procesor Apple A14 Bionic, który jest chipem 5 nm z sześciordzeniowym procesorem.

Nowy iPad Air jest dostępny w pięciu kolorach i zaczyna się od 599 USD.

Nie jest jasne, czy zobaczymy nowy Apple TV

Apple nie zaktualizował swojego urządzenia do przesyłania strumieniowego od czasu wydania Apple TV 4K, który pojawił się ponad trzy lata temu. Krążą plotki, które wskazują, że nowy Apple TV jest w drodze, ale trudno powiedzieć, czy wkrótce go zobaczymy.

Nowy Apple TV z szybszym procesorem i „ulepszonym” pilotem może być w trakcie prac, Bloomberg zgłoszone w sierpniu. Ale ten raport mówi również, że nowe pudełko może zostać wydane dopiero w przyszłym roku, rzucając trochę zimnej wody na potencjał zobaczenia go na jutrzejszym wydarzeniu.

I przecieka Zasugerowano @choco_bit że Apple może mieć dwa Urządzenia Apple TV w budowie i kontroler do gier, co może oznaczać, że Apple może ustawić Apple TV tak, aby mógł współpracować z innymi konsolami domowymi.

Plotki o nowych Apple TV pozostają niejasne, więc trudno jest się założyć, czy jutro zobaczymy aktualizacje tej linii produktów na imprezie Apple.

Pierwszy Mac Apple z procesorem ARM prawdopodobnie nie pojawi się

Jeśli czekałeś na pierwszy komputer Mac z procesorem ARM firmy Apple, który korzysta z niestandardowego krzemu firmy, niestety być może będziesz musiał czekać. Według firmy Apple nie ujawni tych komputerów Mac do listopada Bloomberg. Chociaż może to być rozczarowujące, Apple zobowiązało się do wypuszczenia swojego pierwszego Apple Silicon Mac do końca tego roku, więc firma ma jeszcze dwa i pół miesiąca na dotrzymanie tego terminu.

Biorąc pod uwagę, że na Maca z procesorem ARM moglibyśmy czekać do listopada, wydaje się mało prawdopodobne, aby podczas jutrzejszego wydarzenia Apple wspomniał cokolwiek o wydaniu macOS Big Sur, kolejnej dużej aktualizacji systemu operacyjnego Maca. Apple powiedział, że Big Sur pojawi się kiedyś tej jesieni, więc technicznie nadal jest zgodny z harmonogramem.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook