Gry

Czekaj, GameStop sprzedaje teraz karty graficzne Nvidia?

GameStop od jakiegoś czasu sprzedaje sprzęt do gier komputerowych, w tym całe laptopy do gier, monitory, słuchawki, myszy i głośniki, ale w erze post-stonks najwyraźniej chce również części Best Buy i komponentów do komputerów stacjonarnych Newegg. Co najważniejsze, firma zaczęła sprzedawać karty graficzne Nvidia RTX z serii 3000 – gdzie przez „sprzedaż” mam na myśli angażowanie się w tego samego rodzaju aukcje, których prawie nie ma, jak każdy inny dostawca procesorów graficznych.

Tak jak PC Gamer doniesienia, GameStop sprawił, że cała cotygodniowa cykliczna obracała się w tym tygodniu wokół gier komputerowych, w tym kilku procesorów graficznych, płyt głównych, zasilacza i obudowy:

Cotygodniowy okólnik GameStop na 21-27 marca.

Jednak w rzeczywistości GameStop sprzedał się z tych GPU kilka dni temu, mniej więcej natychmiast pierwszy trafił do sprzedaży. Sądząc po odpowiedziach na tweety GameStop, była to typowa reakcja:

I najlepiej, jak mogę powiedzieć, cały wybór komponentów PC GameStop składa się teraz z dwóch płyt głównych.

Wybór sprzętu PC GameStop, który jest „dostępny teraz”.

Trudno jednak winić GameStop za wyprzedanie komponentów, zabawny Javascript lub nie – ceny uliczne GPU Nvidii i AMD wymykają się całkowicie spod kontroli, sprzedając się za 2x-3x ich wartość. Po prostu nie rozumiem, dlaczego GameStop miałby nawet kłopotać się próbą podczas niedoboru. Może mógłby odnowić stare karty graficzne w swoim zakładzie renowacji? Nawet starsze karty cieszą się teraz dużym zainteresowaniem.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook