Gry

Czytelnicy Verge mogą dostać dwuletnią subskrypcję PlayStation Plus za jedyne 60 USD

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz okazji na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Jeśli posiadasz PS4 lub PS5 i chcesz wkrótce odnowić członkostwo PlayStation Plus, Eneba ma teraz niesamowitą ofertę na swojej stronie internetowej: Skraj czytelnicy mogą uzyskać dwie roczne subskrypcje PlayStation Plus za jedyne 60 USD, wprowadzając kod oferty VERGEPLUS przy kasie. To prawdziwa okazja – zwykle jeden rok PlayStation Plus kosztuje 60 dolarów. Jeśli więc chcesz zaopatrzyć się w tę subskrypcję przez kilka lat lub chcesz zachować jedną, a drugą podarować, skorzystaj z tej oferty – prawdopodobnie szybko się wyprzeda.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Roczna subskrypcja PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie bonusów, takich jak darmowe gry co miesiąc i wyjątkowe rabaty w PlayStation Store. Możesz otrzymać dwie roczne subskrypcje za 60 USD z kodem VERGEPLUS wprowadzone przy kasie.

PlayStation Plus to płatna usługa subskrypcji online, która zapewnia członkom mnóstwo korzyści, w tym między innymi okazjonalne rabaty podczas wyprzedaży w PlayStation Store i bezpłatne gry, które zmieniają się zwykle co miesiąc. Subskrypcja PlayStation Plus jest kompatybilna zarówno z PS4, jak i PS5.

Jeśli masz PS5, otrzymasz dodatkowy atut: dostęp do Kolekcji PlayStation Plus, cyfrowej kolekcji tytułów pierwszych i innych producentów „definiujących generację”, które zostały pierwotnie wydane na PS4, takich jak Bloodborne, Bóg wojny, Persona 5, i Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook