Nowości

Czytelnicy Verge mogą zaoszczędzić na Slim Folio Pro firmy Logitech i Google Pixel Buds

Witamy w weekend. Jeśli mam być szczery, asortyment ofert w tym tygodniu był tak samo nierówny jak w zeszłym tygodniu. Aby było trochę lepiej, współpracowaliśmy z niektórymi sprzedawcami Skraj czytelnicy ekskluzywne oferty. Patrząc w przyszłość, jeśli szukasz, powiedzmy, dużego telewizora 4K lub zestawu kina domowego, z pewnością uwzględnimy najlepsze oferty w naszych regularnych Oferty skrajne w miarę zbliżania się Super Bowl.


Zaoszczędź na etui z klawiaturą firmy Logitech do iPada Pro

Daily Steals daje Skraj czytelnikom specjalną zniżkę na etui z klawiaturą Logitech Slim Folio Pro do iPada Pro 11 cali lub 12,9 cala (na zdjęciu powyżej). Te etui łączą się z iPadem Pro przez Bluetooth i ładują przez USB-C. Oba rozmiary mają podświetlane klawisze, co ułatwia ich dostrzeżenie w ciemności. Są one nowe z roczną gwarancją firmy Logitech, ale Daily Steals twierdzi, że każdy z nich zostanie dostarczony w opakowaniu niedetalicznym.

Możesz dostać 11-calową obudowę wykonaną zarówno dla wersji 2018, jak i 2020 (duże wycięcie na tylną kamerę zapewnia kompatybilność z każdym tabletem) za jedyne 70 USD, czyli znacznie poniżej ceny 120 USD, o którą Logitech prosi na swojej stronie.

Jeśli masz 12,9-calowego iPada Pro z 2018 r. (Ma tylko jeden obiektyw skierowany do tyłu), to etui będzie kosztować tylko 50 USD, czyli 30 USD mniej niż obecna cena w Amazon.

: Becca Farsace / The Verge


Google Pixel Buds kosztuje 30 USD Skraj czytelnicy

Jeśli zastanawiałeś się nad zakupem pary najnowszych Pixel Buds Google, możesz uzyskać „wyraźnie białą” kolorystykę za 149 USD w Antonline. Zwykle kosztują one 179 USD, a obecnie żaden inny sprzedawca nie oferuje obniżki cen. Aby otrzymać tę ofertę, wprowadź kod VERGE30 przy kasie, aby obniżyć ostateczny koszt o 30 USD. Ta promocja potrwa do 25 stycznia.

FYI: Jeśli myślisz „co to do cholery jest Antonline?„Po raz pierwszy zauważyłem ich jako renomowanych sprzedawców w serwisie eBay, ale zwiększają też sprzedaż bezpośrednio ze swojej własnej witryny. Oprócz jednorazowej umowy, takiej jak ta, od czasu do czasu pojawiają się na niej PS5 i Xbox Series X (wiesz, na wypadek, gdybyś nadal jej szukał).

Google Pixel Buds

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowsze Pixel Buds firmy Google przecinają kabel łączący je ze sobą i tym razem zdecydowały się na dopasowanie do ucha, w przeciwieństwie do spoczywania na zewnątrz ucha wewnętrznego, jak to miało miejsce w przypadku produktu pierwszej generacji. Zaoszczędź 30 $, wprowadzając kod VERGE30.

: Chaim Gartenberg / The Verge


Korzyści z przedsprzedaży Samsunga na Galaxy S21 są świetne

ICYMI, zamówienia w przedsprzedaży na Samsunga Galaxy S21, S21 Plus i S21 Ultra ruszyły wczoraj. Telefony zostaną wydane 29 stycznia, ale jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem, otrzymasz wspaniałe nagrody w przedsprzedaży, niezależnie od tego, gdzie je kupisz.

Mój kolega Taylor Lyles ma tutaj wszystkie szczegóły i naprawdę zechcesz to sprawdzić, jeśli planujesz aktualizację za pośrednictwem przewoźnika. Krótka wersja jest taka, że ​​otrzymasz do 200 USD kredytu Samsung do wykorzystania na akcesoria, a także bezpłatny Samsung Galaxy SmartTag, który pomoże Ci śledzić swoje rzeczy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook