Gry

Czytelnicy Verge mogą zdobyć dwa lata PlayStation Plus za 56 USD

Jeśli Twoje członkostwo PlayStation Plus wkrótce wygaśnie lub chcesz przedłużyć subskrypcję o kolejne dwa lata, Eneba oferuje ekskluzywną ofertę dla The Verge czytelnicy. Po wprowadzeniu kodu rabatowego możesz kupić dwie roczne subskrypcje PlayStation Plus za jedyne 56 USD VERGEFEB w kasie, do wyczerpania zapasów. To świetna okazja – zwykła cena za rok PlayStation Plus to 60 dolarów, więc zakup dwóch rocznych subskrypcji za mniej niż jedną to prawdziwa okazja. Jeśli chcesz tylko jeden rok, możesz go kupić za 29 USD. (Kod nie jest potrzebny.)

Działa to zarówno dla posiadaczy PS4, jak i pierwszych użytkowników PS5; subskrypcja jest kompatybilna z obiema konsolami. Więc jeśli posiadasz PS4, ale masz szczęście, że zdobędziesz PS5, nie musisz podwójnie zanurzać się w PlayStation Plus.

Jeśli planujesz skorzystać z tej ekskluzywnej oferty, musisz pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze, te kody są ograniczone do regionu, więc aby zrealizować członkostwo, będziesz potrzebować konta PlayStation Network w USA. Po drugie, promocja jest ważna do momentu sprzedaży wszystkich kluczy; Nie spodziewam się, że umowa potrwa bardzo długo, więc nie czekaj z zakupem. Wreszcie ten kod promocyjny będzie działał tylko wtedy, gdy masz w koszyku dwie roczne subskrypcje PlayStation Plus (nie więcej, nie mniej).

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie bonusów, takich jak darmowe gry co miesiąc i wyjątkowe rabaty w PlayStation Store. Czytelnicy Verge mogą dostać dwa lata za 56 dolarów z kodem VERGEFEB wprowadzone przy kasie.

Ten miesiąc to świetny czas, aby zostać subskrybentem PlayStation Plus. Sony ujawniło listę darmowych gier z lutego 2021 roku, do których mogą ubiegać się użytkownicy PlayStation Plus. A posiadacze PS4 i PS5 z aktywną subskrypcją PlayStation Plus będą mogli odebrać bezpłatną cyfrową kopię Control Ultimate Edition początek 2 lutego.

Dodatkowo posiadacze PS5 będą mieli możliwość wykupienia Zniszczenie AllStars, gra, która pierwotnie miała być tytułem premierowym na konsolę nowej generacji Sony, zanim Sony zdecydowało się wydać ją po raz pierwszy za darmo w ramach usługi subskrypcji online. Oprócz bezpłatnych kopii gier cyfrowych posiadacze PS5 z subskrypcją PS Plus otrzymają również dostęp do Kolekcji PlayStation Plus, cyfrowej biblioteki gier „definiujących generację” wydawanych na PS4, takich jak: Bloodborne, Bóg wojny, i Persona 5.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook