Różności i nowinki technologia

Dbrand rozpoczyna sprzedaż matowych czarnych płyt PS5 i wyzywa Sony do pozwania

Można śmiało powiedzieć, że ogromny, dwukolorowy projekt przemysłowy PlayStation 5 nie jest dla wszystkich, a teraz Dbrand twierdzi, że ma rozwiązanie. Firma najbardziej znana ze swoich niestandardowych skórek i futerałów na telefony wypuściła na sprzedaż „Darkplates”, obiecując, że precyzyjnie rzeźbione płyty z tworzywa sztucznego zmienią PS5 w zamordowany, matowo-czarny sprzęt.

To nie jest tylko nieoficjalny dodatek – Dbrand aktywnie zachęca Sony do pozywania go za wypuszczenie produktu. Tło jest takie, że mała firma, najpierw nazywana PlateStation5, a następnie CustomizeMyPlates, została zmuszona w zeszłym roku do anulowania zamówień na podobny produkt i zwrotu pieniędzy w wyniku działań prawnych ze strony Sony. Teraz na górze strony zamówienia Dbranda jest napis „Śmiało, pozwól nam”.

Prowokacje na tym się nie kończą. Dbrand’s Darkplate zawiera spin mikrotekstury ikon przycisków PlayStation, którą można znaleźć na PS5 i kontrolerze. Firma opisuje to jako „znajomy, ale prawnie odrębny apokaliptyczny spin klasycznych kształtów przycisków PlayStation”.

Darkplate ma również opcjonalną skórkę dla błyszczącej czarnej środkowej części PS5, na wypadek gdybyś chciał dostosować jego kolor lub po prostu uczynić go mniej wylęgarnią odcisków palców. Oprócz opcji matowej czerni dostępne są zwykłe żółte i białe skórki, a także wzory, takie jak „robot camo” i „redcode”.

Konwersja PS5 na matową czerń nie będzie szczególnie tania i może nie być taka szybka. Jeden zestaw talerzy kosztuje 49 USD plus koszty wysyłki, a dodanie środkowej powłoki podnosi cenę podstawową do 60,95 USD. Wszystkie trzy fale produktów, które mają być wysłane odpowiednio w lutym, marcu i kwietniu, zostały wyprzedane w ciągu ostatnich kilku godzin, a czwarta fala na maj jest już dostępna do zamówienia oczekującego. Tymczasem wersja płyt na PS5 Digital Edition w ogóle nie trafiła do sprzedaży.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook