Gry

Debiutancki strumień AOC na Twitchu jest jednym z największych w historii

Reprezentantka Alexandria Ocasio-Cortez (D-NY) zadebiutowała dziś na Twitchu, aby zagrać Pośród nas i zachęcaj widzów do głosowania. Bardzo szybko stała się także jednym z największych nadawców platformy: jej strumień osiągnął szczyt 435 000 widzów w czasie jej pierwszego meczu, według Twitcha. (Transmisja nadal trwa w chwili pisania tego tekstu, ale po około dwóch godzinach odtwarzania spadła do około 350 000 widzów).

Ta szczytowa oglądalność stawia jej transmisję wśród 20 największych strumieni w historii, zgodnie z zewnętrzną witryną metryczną TwitchTracker, i znacznie wyższą, jeśli patrzysz tylko na transmisje od poszczególnych streamerów. Ninja jest rekordzistą dla pojedynczego streamera, z ponad 600 000 widzów w ciągu Fortnite pasuje do Drake’a w 2018 roku. Wskaźniki TwitchTrackera sugerują, że strumień AOC może znaleźć się w pierwszej dziesiątce dla osoby fizycznej pod względem największej oglądalności.

Politycy coraz częściej używają technologii i gier, aby przekazać swoje przesłanie. Kampania Bidena zadebiutowała Przejście dla zwierząt wyspa w zeszłym tygodniu. W zeszłym roku senator Bernie Sanders (I-VT) dołączył do Twitcha, aby dotrzeć do „potencjalnie wspierającej publiczności, do której być może nie trafiamy w inny sposób”.

Transmisja dotarła do ponad 300 000 widzów jeszcze przed rozpoczęciem pierwszej gry.

Strumień Ocasio-Corteza pojawił się szybko. W poniedziałek napisała na Twitterze z pytaniem: „Czy ktoś chce zagrać ze mną w pośród nas na Twitchu, aby wygrać głosowanie?” Główni streamerzy szybko się zapisali – dołączyli do niej Rep. Ilhan Omar (D-MN), Pokimane, HasanAbi, Disguised Toast, DrLupo i inni. Jej strumień miał nawet przygotowaną grafikę, która według Ocasio-Corteza pochodzi od zwolenników, którzy zaczęli tworzyć sztukę po tym, jak napisała na Twitterze.

Pomimo tylko minimalnego Pośród nas doświadczenie – Ocasio-Cortez powiedziała w poniedziałek, że nigdy wcześniej nie grała, ale wydawało się, że wyczerpywała się przed transmisją – dobrze poradziła sobie w swojej pierwszej transmisji. Została wybrana na oszusta w pierwszej rundzie i wraz z partnerem straciła równowagę około połowy pola, zanim została złapana. Omar później dotarł do finałowej trójki jako oszust, zanim został przegłosowany przez Ocasio-Corteza i Hasana.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook