Różności i nowinki technologia

Debiutanckie bezprzewodowe słuchawki douszne Ear 1 zadebiutują w czerwcu

Nic, startup technologiczny byłego współzałożyciela OnePlus, Carla Peia, nie ujawni w czerwcu swojej debiutanckiej pary prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych. Firma twierdzi, że wkładki douszne będą nazywać się Ear 1, ale nie ustaje w kwestii innych szczegółów, takich jak specyfikacja, cena i ostateczny projekt. Jednak ilustracja opublikowana wraz z dzisiejszym postem na blogu pokazuje coś, co wygląda na sylwetkę wkładek dousznych z dość długą nóżką.

Wiemy, że wkładki douszne zostaną zaprojektowane we współpracy z Teenage Engineering i będą miały „uproszczoną estetykę”. Koncepcja renderowania z marca daje więcej wskazówek, takich jak użycie przezroczystych materiałów w ich konstrukcji. W lutym nic nie zapowiadało, że jego pierwszymi produktami będą bezprzewodowe słuchawki douszne.

Obraz koncepcyjny ilustrujący elementy projektu Nothing.
Obraz: Nic

Czerwcowa prezentacja produktu oznacza, że ​​firma może prawie dotrzymać styczniowej obietnicy, że wypuści swój debiutancki produkt w pierwszej połowie roku. Jednak wydanie w tym samym miesiącu nie jest gwarantowane. Firma mówi tylko, że ujawni produkt i poda szczegóły dotyczące ich zamówienia, ale oficjalnie nie potwierdzi daty wysyłki.

Poza słuchawkami, Nic nie powiedziało, że ostatecznie planuje zbudowanie ekosystemu połączonych ze sobą urządzeń.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook