Oprogramowanie

Devialet przedstawia bezprzewodowe słuchawki douszne Gemini za 299 USD

Francuska firma technologiczna Devialet znana jest ze swoich dziwacznych głośników, a teraz po raz pierwszy wchodzi w przenośny sprzęt audio dzięki nowej parze bezprzewodowych słuchawek dousznych. Firma twierdzi, że jej wkładki douszne Gemini zostały zaprojektowane z „architekturą równoważenia nacisku” w celu zapewnienia optymalnej jakości dźwięku.

Pączki Gemini oferują trzy poziomy aktywnej redukcji szumów, dwupoziomowe tryby przezroczystości i funkcję, która dostosowuje korekcję do ucha w czasie rzeczywistym, aby zapewnić stałą jakość dźwięku w ruchu. Aplikacja Gemini firmy Devialet będzie również skanować ucho, aby znaleźć odpowiedni rozmiar końcówki pąka.

Konstrukcja wkładek dousznych bez wątpienia przypomina kultowe głośniki Phantom firmy Devialet, choć oczywiście w znacznie mniejszej skali. Devialet twierdzi, że pąki powinny wytrzymać osiem godzin po naładowaniu lub sześć godzin z włączonym ANC, a obudowa powinna zapewniać trzy i pół pełnego naładowania. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie Qi i USB-C.

Gemini będzie można zamawiać od jutra za 299 USD. Devialet twierdzi, że wkładki douszne trafią do sprzedaży w jego własnym sklepie, a także „takich jak Harrods i Selfridges”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook