Nowości

Disney nie ma już Foxa do oddania, ponieważ zmienia nazwę studia telewizyjnego na 20th Television

Niedawno przejęte przez Disneya studio telewizyjne 20th Century Fox to najnowsza nazwa, której nazwa „Fox” została usunięta, a firma ogłosiła dzisiaj, że zmieni nazwę studia na 20. Telewizję, w ramach większej rebrandingu dla wszystkich studiów telewizyjnych Disneya .

Ponadto Fox 21 Television Studios zmienia nazwę na Touchstone Television (marka telewizyjna, której Disney przestał używać w 2007 roku), ponieważ firma pracuje nad usunięciem ostatnich śladów nazwy Fox ze swoich aktywów. Disney wykorzystuje również rebranding, aby połączyć ABC Studios i jej spółkę zależną ABC Signature pod szyldem ABC Signature.

Nowe logo i plansze końcowe pojawią się jesienią w programach telewizyjnych, w tym w odcinkach The Simpsons, Członek rodziny, amerykański tata, i Bob’s Burgers. Istniejące odcinki w streamingu i bibliotekach cyfrowych nadal będą nosić oryginalne logo.

Wiadomość nadeszła po tym, jak Disney wprowadził podobną zmianę nazwy dla wytwórni filmowych 20th Century Fox i Fox Searchlight Pictures na początku tego roku, chociaż te nieco bardziej rozsądne zmiany po prostu spowodowały, że „Fox” zmienił nazwę na 20th Century Studios i Searchlight Pictures. Dlaczego Disney zdecydował się wybrać 20th Television zamiast bardziej estetycznie dopasowanej „20th Century Television”, możemy nigdy nie wiedzieć. (Trzeba przyznać, że obie nazwy są raczej przestarzałe, biorąc pod uwagę, że jest to XXI wiek i tak jest od jakiegoś czasu, ale dygresję.)

Wycięcie „Fox” z przejętych marek było wymogiem umowy, w wyniku której Disney przejął kontrolę nad aktywami 21st Century Fox w zeszłym roku, według Różnorodność. Celem jest uniknięcie nieporozumień między częściami dawnej firmy należącymi do Disneya a „New Fox”, w tym Fox Sports, Fox Business i spornym Fox News, a także posiadaniem nadawanego kanału Fox TV.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook