Różności i nowinki technologia

Disney Plus ożywił niektóre reklamy z lat 70. XX wieku i jest to niezwykle potrzebna zawartość Gen X.

Wygląda więc na to, że Disney Plus ożywił specjalny program Mouseketeers z lat 70 Gizmodo), ponieważ pokolenie X zasługuje na to, by od czasu do czasu tarzać się w nostalgii. Ale! To nie tylko 60-minutowy pokaz promocyjny Mouseketeers w Walt Disney World dostępne do transmisji strumieniowej, ale wszystkie reklamy wyemitowane podczas oryginalnej transmisji z 1977 roku są tam również.

Podziękowania dla artysty / reżysera Roba Sheridana za odkrycie, które zamieścił na Twitterze. Shake ‘n Bake, stary. Nie wiedzieliśmy, jak dobrze to mieliśmy. „Chciałbym, żeby wszystkie archiwalne treści telewizyjne do lat 90. były prezentowane z oryginalnymi mi i źle dubbingowane z VHS, to bardziej autentyczne zachowanie kulturowe”, Sheridan napisał na Twitterze. Zgadzam się.

Nikt nie wie, dlaczego reklamy są nadal zawarte w czymś, co wygląda na zdigitalizowaną kopię kasety VHS, ale skontaktowaliśmy się z Disneyem, aby zapytać, czy było to zamierzone. Na wypadek, gdyby tak nie było i ostatecznie wyciągną stare (nie jestem pewien, czy kwalifikują się jako „vintage”) reklamy, zebraliśmy kilka zrzutów ekranu, abyś mógł ponownie przeżyć chwałę pokrytą sztruksem lat 70.

Zrzut ekranu: Disney Plus

Spójrz na te piękne grafiki. To właśnie mieliśmy zamiast efektów specjalnych; co prawda nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak niezgrabne będą wyglądać po latach.

Gizmodo opisuje program, w którym pojawiają się reklamy, koncentrując się wokół niektórych hijinks w Walt Disney World na Florydzie, a Mickey Mouse Club Kids podkreśla atrakcje w parku za pomocą stosunkowo cienkiej działki. Oprócz reklam Shake ‘n Bake i tego słodkiego pickupa V8 diesel Chevy (przepraszam!), Są też spoty z zabawkami Tonka i kamerą filmową Canon G-III.

Szczerze mówiąc, chciałbym zobaczyć więcej starych programów z lat 70. i 80. z nienaruszonymi oryginalnymi mi, choćby po to, by ponownie przeżyć pierzaste włosy, bokobrody, wąsy i inne modowe katastrofy, które wszyscy przeżyliśmy.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook