OprogramowanieRTV

Djay nadchodzi na komputery Mac z systemem Arm i otrzymuje dużą aktualizację

Aplikacja do miksowania muzyki Djay otrzymuje dziś aktualizację na komputer Mac z obsługą nowego procesora M1 firmy Apple. To sprawia, że ​​Djay jest jedną z pierwszych aplikacji, które zostaną zaktualizowane do debiutanckiej serii komputerów Mac z systemem Arm, które zostaną uruchomione w przyszłym tygodniu.

Zrzut ekranu efektów Neural Mix w Djay Pro AI 2.0.
: Algoriddim

Teraz funkcja jest aktualizowana, aby obsługiwać izolowanie linii basu i otrzymuje wbudowane efekty, które pozwalają manipulować tymi konkretnymi elementami podczas odtwarzania utworu. Możesz dodać echo do wokali lub wzmocnić perkusję. Dostępnych jest ponad 40 efektów. Twórca aplikacji, Algoriddim, dodaje również możliwość zapętlania pojedynczych fragmentów utworu i przechodzenia między pojedynczymi elementami różnych piosenek.

Nowa wersja Djay jest również uniwersalna, co oznacza, że ​​jeśli zapłacisz za nią na Macu, dostaniesz również aplikację na iOS. Djay jest darmowy, ale będziesz musiał zapłacić 50 USD rocznie, aby odblokować wszystkie jego funkcje, w tym Neural Mix, Automix (funkcja, która automatycznie przechodzi między utworami) i podstawowe narzędzia DJ-skie, takie jak widok czterech płyt , wbudowane pętle i sample oraz wsparcie dla kontrolerów DJ.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook