FotoNowościOprogramowanie

DJI Pocket 2 zawiera więcej funkcji i więcej mikrofonów w małej kamerze dla vlogerów 4K

DJI Pocket 2 to najnowsza ręczna stabilizowana kamera do vlogowania dla producentów dronów DJI, wyposażona w ulepszoną kamerę, więcej mikrofonów i nowy modułowy projekt. Wydaje się 1 listopada z ceną wywoławczą 349 USD za podstawowy wybór akcesoriów, ale jest też zestaw za 499 USD, który jest dostarczany z dodatkowym obiektywem, statywem, zewnętrznym mikrofonem i wyposażonym w funkcje uchwytem.

Chociaż Pocket 2 ma podobny projekt do oryginalnego Osmo Pocket, z małym uchwytem zwieńczonym kamerą zamontowaną na trzyosiowym gimbalu, jego elementy wewnętrzne zostały ulepszone na całej planszy. Po pierwsze, ma większy ,7-calowy czujnik obrazu w porównaniu z oryginalnym ,3-calowym czujnikiem, a jego obiektyw oferuje szersze pole widzenia 20 mm z aperturą f / 1,8 w porównaniu do 26 mm f / 2,0 ostatnim razem. na około. Maksymalna jakość wideo pozostaje niezmieniona przy 4K / 60 fps, ale DJI twierdzi, że istnieje nowa opcja wideo HDR, która będzie dostępna w późniejszym terminie.

Być może ważniejsze jest ulepszone nagranie audio, biorąc pod uwagę, że był to jeden z naszych kluczowych problemów z oryginalnym aparatem. Pocket 2 zawiera cztery mikrofony – dwukrotnie więcej niż oryginał. Nowa macierz mikrofonów jest w stanie dostosować nagrywanie dźwięku w zależności od tego, gdzie skierowana jest kamera, a także automatycznie zawęzić pole dźwiękowe, gdy kamera się powiększa, co brzmi podobnie do tego, co Samsung próbował w ostatnich smartfonach. Miejmy nadzieję, że te poprawki poprawią wbudowane nagrywanie dźwięku, ale możesz mieć pewność, że nadal masz możliwość korzystania z zewnętrznych mikrofonów przewodowych lub bezprzewodowych za pośrednictwem akcesoriów.

Mówiąc o zbliżaniu, aparat może obsłużyć do 8-krotnego zoomu w trybie 64-megapikselowym, według DJI, redukując do 4-krotnego „bezstratnego zoomu”, jeśli przejdziesz do trybu 16-megapikselowego lub 1080p. System ustawiania ostrości aparatu został również ulepszony w porównaniu do poprzedniego modelu, mówi DJI, i są nowe funkcje oprogramowania, w tym Fast Wake, aby szybciej włączać aparat i Drop Aware, aby zapewnić ochronę w przypadku upadku.

Pocket 2 ma teraz modułowe podstawy, w tym uchwyt typu “ Do-It-All ” z kilkoma formami łączności bezprzewodowej i gniazdem 3,5 mm
: DJI

Dzięki nowej modułowej konstrukcji dolną część uchwytu aparatu Pocket 2 można teraz wymienić i zastąpić innymi opcjami. Kompatybilne akcesoria obejmują uchwyt „Do-It-All” firmy DJI, który zawiera podstawę statywu, moduł Wi-Fi i Bluetooth, głośnik, gniazdo 3,5 mm i bezprzewodowy odbiornik mikrofonu. Inne akcesoria obejmują obiektyw szerokokątny i wodoodporną obudowę.

Oto, co otrzymasz za 349 USD w porównaniu z zestawem Creator Combo za 499 USD.

Podobnie jak oryginalny aparat, DJI Pocket 2 może być używany jako samodzielny stabilizowany aparat lub podłączony do smartfona i sterowany za pomocą bezprzewodowego lub fizycznego złącza. Aplikacja DJI Mimo może być używana na podłączonym telefonie do filmowania, edytowania i udostępniania filmów i zdjęć.

Za 349 USD otrzymujesz aparat i podstawowy zestaw akcesoriów, w tym drążek kontrolny Mini Control Stick i uchwyt do statywu cala. Za 499 USD otrzymasz aparat i oba akcesoria, a także obiektyw szerokokątny, mikrofon bezprzewodowy z osłoną przed wiatrem, uchwyt Do-It-All firmy DJI i mikro statyw.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook