OprogramowanieRTV

Do widzenia, fajne hacki: wkrótce będziesz mógł pobierać albumy w aplikacji Spotify na komputer

Wydaje się, że odświeżanie aplikacji komputerowej Spotify jest wdrażane dla użytkowników i przynosi ze sobą bardzo przydatną funkcję: pobieranie albumów. Aplikacja od dłuższego czasu obsługuje pobieranie list odtwarzania na komputer. Aktualizacja powinna ułatwić zarządzanie biblioteką, jeśli chcesz słuchać muzyki, nawet gdy jesteś offline. Warto zauważyć, że ta funkcja jest ograniczona do abonentów Premium – zgodnie z dokumentacją Spotify, bezpłatni użytkownicy mogą pobierać tylko podcasty.

Pobieranie albumu działa podobnie do pobierania listy odtwarzania: po prostu przejdź do strony albumu i naciśnij przycisk pobierania. Powinien być wtedy dostępny, gdy następnym razem przejdziesz do trybu offline. Powinno to ułatwić zarządzanie biblioteką offline, jeśli jesteś typem osoby, która bardzo zwraca uwagę na to, czego chcesz słuchać. (Na przykład miałem starannie dobraną listę odtwarzania o nazwie „Pobrane”, do której wrzucałem utwory i albumy jako obejście, aby nie móc zapisywać poszczególnych rzeczy do słuchania offline).

Teraz mogę pobierać pojedyncze albumy i bezpłatnie ustawiać moją playlistę Pobrane.

Aktualizacja zawiera również poprawki w wyglądzie pulpitu i odtwarzacza internetowego, a także w sposobie działania zarządzania listami odtwarzania. Wygląda na to, że jest obecnie wdrażany – niektóre Skraj pracownicy dostali to wczoraj, inni dzisiaj. Więc jeśli tego nie widzisz, po prostu trzymaj się mocno. Powinieneś zobaczyć ekran informujący, że masz aktualizację.

Kto nie lubi korzystać z trybu offline?

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook