Różności i nowinki technologia

Docelowe „Deal Days” 2020: 15 rabatów, które lubimy (Prime Day Rival Sale)

Cel się zawiesił jego wydarzenie sprzedażowe Deal Days trwało kilka tygodni, ale do dzisiejszego ranka nie dyskutowano o szczegółach. To napięcie mogło być tego warte, ponieważ znaleźliśmy kilka przedmiotów, które wcześniej obdarzyliśmy nagrodami WIRED Poleca. Oto nasze ulubione oferty na inteligentne urządzenia domowe, sprzęt audiofilski, akcesoria komputerowe i nie tylko. Wyprzedaż potrwa do środy, 14 października.

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub wzrost ceny w miarę aktualizowania tego przewodnika. Rabaty czasami wracają szybko, więc sprawdź sam. Będziesz potrzebować subskrypcji Amazon Prime, aby uzyskać większość tych ofert.

Pokrycie WIRED Prime Day

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty kina domowego

: Yamaha
  • Soundbar Yamaha YAS-109 za 200 USD (40 USD zniżki): Jeśli słuchasz telewizora przez jego własne głośniki, czas przejść na soundbar. Soundbar poprawi wrażenia podczas oglądania nawet bez subwoofera lub oddzielnych głośników otaczających. WIRED’s Parker Hall nazwał ten najlepszy soundbar z wbudowanym subwooferem. Ma również wbudowaną Alexę, więc możesz nią sterować za pomocą poleceń głosowych.

  • Roku Ultra 4K Streaming TV Device za 80 USD (20 USD zniżki): Roku to nasze ulubione urządzenie do przesyłania strumieniowego. Interfejs jest najczystszy i nie będzie próbował blokować dostępu do treści konkurencji, jak robi to Amazon. Nawet jeśli Twój telewizor ma wbudowane menu przesyłania strumieniowego (oprócz TCL, które mają Roku), osobne urządzenie do transmisji strumieniowej prawdopodobnie będzie działać lepiej, dłużej. Jeśli nie potrzebujesz każdy dzwonek i gwizdek, który Roku ma do zaoferowania, Roku Streaming Stick + kosztuje 38 USD (12 USD zniżki). Oto nasz przewodnik po obu modelach.

  • Uchylny uchwyt ścienny Sanus Premium do telewizorów 46–90 “za 120 USD (20 USD zniżki): Nawet jeśli jest na ścianie, powinieneś zamontować telewizor tak, aby środek ekranu znajdował się na poziomie oczu, gdy siedzisz, ale jeśli konfiguracja pokoju na to nie pozwala lub jeśli chcesz, aby był wyżej, Będę chciał uchylnego uchwytu do telewizora. Ten Sanus rozciąga się również do 5,7 cala, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp do portów kablowych telewizora, gdy jest on oparty o ścianę. Jest kompatybilny z uchwytami do soundbara Sanus i wytrzyma 150 funtów, co jest więcej niż wystarczające dla każdego zestawu telewizora i soundbara.

Oferty kamer

: GoPro

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook