GryRTV

Docelowe „Deal Days” 2020: 17 rabatów, które lubimy (Prime Day Rival Sale)

Cel się zawiesił jego wydarzenie sprzedażowe Deal Days przez kilka tygodni, ale nie dyskutowało o szczegółach, dopóki się nie zaczęło. To napięcie mogło być tego warte, ponieważ znaleźliśmy kilka przedmiotów, które wcześniej obdarzyliśmy nagrodami WIRED Poleca. Oto nasze ulubione oferty na inteligentne urządzenia domowe, sprzęt audiofilski, akcesoria komputerowe i nie tylko. Wyprzedaż potrwa do środy, 14 października.

Aktualizacja z 14 października: Dodaliśmy Fujifilm Instax Mini 11, laptop do gier Lenovo Legion i kilka innych ofert. GoPro Hero 8 Black jest ponownie dostępny.

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub wzrost ceny w miarę aktualizowania tego przewodnika. Rabaty czasami wracają szybko, więc sprawdź sam.

Pokrycie WIRED Prime Day

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty kina domowego

: Yamaha
  • Soundbar Yamaha YAS-109 za 200 USD (40 USD zniżki): Jeśli słuchasz telewizora przez jego własne głośniki, czas przejść na soundbar. Soundbar poprawi wrażenia wizualne nawet bez subwoofera lub oddzielnych głośników otaczających. WIRED’s Parker Hall nazwał ten najlepszy soundbar z wbudowanym subwooferem. Ma również Alexę, więc możesz sterować nią za pomocą poleceń głosowych.

  • Roku Streaming Stick + kosztuje 38 USD (12 USD zniżki): Roku to nasze ulubione urządzenie do przesyłania strumieniowego. Interfejs jest najczystszy i nie będzie próbował blokować dostępu do treści konkurencji, jak robi to Amazon. Nawet jeśli Twój telewizor ma wbudowane menu przesyłania strumieniowego (oprócz TCL, które mają Roku), osobne urządzenie do transmisji strumieniowej prawdopodobnie będzie działać lepiej, dłużej. Oto nasz przewodnik dotyczący wybierania Roku.

  • Uchylny uchwyt ścienny Sanus Premium do telewizorów 46-90 cali za 120 USD (20 USD zniżki): Jeśli nie możesz zamontować telewizora na określonej wysokości, będziesz potrzebować czegoś, co spowoduje jego przechylenie. Ten Sanus rozciąga się również do 5,7 cala, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp do portów telewizora, gdy jest on oparty o ścianę. Jest kompatybilny z uchwytami do soundbara Sanus i wytrzyma 150 funtów, co jest więcej niż wystarczające dla każdego zestawu telewizora i soundbara.

Oferty kamer

: GoPro

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook