Gry

Doskonałe słuchawki Sony WH-1000XM4 są tańsze o 90 USD w serwisie eBay

Mniej więcej raz w miesiącu flagowe słuchawki Sony WH-1000XM4 z redukcją szumów są tańsze o 72 USD u kilku sprzedawców detalicznych. Ale dzisiaj w serwisie eBay obowiązuje rabat w wysokości 90 USD, który obniża cenę do zaledwie 260 USD za nowy zestaw w kolorze czarnym. Ta doskonała oferta pochodzi od sprzedawcy w serwisie eBay Pro-Distributing, który uzyskał 98,9% pozytywnej oceny w ramach opinii. Zamówienia złożone dzisiaj powinny dotrzeć w przyszłym tygodniu.

Mój kolega Chris Welch zrecenzował ten model, a tytuł recenzji podsumowuje to, co trzeba wiedzieć o słuchawkach XM4: najlepsze słuchawki z redukcją szumów stają się lepsze. Wyglądają podobnie do poprzedniej generacji XM3, ale nowszy model ma możliwość jednoczesnego łączenia się z wieloma urządzeniami Bluetooth i automatycznego wstrzymywania muzyki po zdjęciu słuchawek, a następnie wznowienia po założeniu ich z powrotem na głowę. Zostały ulepszone na małe, ale znaczące sposoby, dzięki czemu warto je ulepszyć w porównaniu z teraz tańszymi słuchawkami XM3.

Sony WH-1000XM4

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Słuchawki Sony 1000XM4 są lepsze od swoich popularnych poprzedników dzięki nowym funkcjom, takim jak parowanie wielopunktowe i automatyczne wykrywanie mowy. Zachowują ten sam doskonały komfort i najwyższą jakość dźwięku.

Zupełnie nowy, przeprojektowany pilot Siri Remote firmy Apple dla Apple TV kosztuje 9 USD w Verizon. Możesz go otrzymać za 50 USD od operatora sieci bezprzewodowej (za pośrednictwem MacRumors). Ten zastępuje pilota starszego typu, który ma gładzik pokryty szkłem.

Pilot Apple Siri Remote

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Pilot Siri Remote firmy Apple jest dołączony do najnowszego Apple TV 4K, ale jest również kompatybilny z modelem z 2017 roku i Apple TV HD. Jest wyposażony w kółko przewijania w stylu iPoda, pięciokierunkową płytkę do klikania, sterowanie dotykowe i nie tylko.

Jeśli szukasz czegoś bardziej pasującego na cieplejsze miesiące niż powyższe słuchawki nauszne Sony, Samsung Galaxy Buds Plus może być lepszym wyborem. Te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne kosztują dziś w Amazon 100 USD w kolorze czerwonym, białym, czarnym lub niebieskim. To nie pierwszy raz, kiedy Buds Plus spadł do tak niskiej ceny, a poza tą wyprzedażą często można je znaleźć za około 110 USD lub nieco więcej. Mimo to jest okazja, aby wybrać dowolny kolor, który chcesz dla oferty.

Ten model ma świetną żywotność baterii, lekką i wygodną konstrukcję, a recenzent Chris Welch zauważył, że ich mikrofony są znacznie ulepszone do odbierania połączeń telefonicznych.

Samsung Galaxy Buds Plus

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Galaxy Buds Plus to następca Galaxy Buds. Największą zmianą w stosunku do tego modelu jest to, że żywotność baterii jest prawie podwojona w porównaniu z Galaxy Buds.

Cień kolosa

W PlayStation Store przeceniono kilka gier retro i zremasterowanych – w sumie 244 gry. Jeśli chcesz wzbogacić swoją bibliotekę PS4 lub PS5 o nowoczesne klasyki, odwiedź witrynę Sony, aby uzyskać bardzo dobre oferty. Cień kolosa jest za pół ceny za 10 USD i Shenmue I i II kosztuje 7,50 $, żeby wymienić kilka przykładów.

: Dan Seifert / The Verge

Drogie bezprzewodowe ładowarki Google Pixel Stand Qi do większości nowoczesnych telefonów Pixel są dziś nieco tańsze w firmie Woot. Pierwotnie był sprzedawany za 79 USD, ale możesz kupić nowy za 38 USD, co jest stosunkowo dobrą okazją. Bezprzewodowe ładowarki do telefonów zwykle kosztują znacznie mniej, ale szybkie bezprzewodowe ładowanie telefonu Pixel o mocy 10 W jest możliwe tylko na podstawce Pixel Stand.

Podstawka Google Pixel

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bezprzewodowa ładowarka Google Pixel Stand Qi obsługuje bezprzewodowe ładowanie 10 W dla Pixela 3 i nowszych (z wyłączeniem Pixela 3A i 4A).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook