Gry

Doskonały zestaw słuchawkowy do gier Cloud Alpha S firmy HyperX to tylko 90 USD w Amazon

Branża gier odnotowała gwałtowny wzrost w 2020 roku, a ponad połowa mieszkańców USA zwróciła się do gier wideo jako sposobu na zabicie czasu, towarzysko i ogólnie rozrywkę podczas pandemii. Jeśli jednak dopiero zaczynasz przygodę z grami, możesz rozważyć zakup odpowiedniego zestawu słuchawkowego, zanim wskoczysz do gry konkurencyjnej. Na szczęście wszystko w gamie zestawów słuchawkowych HyperX jest konsekwentnie niezawodne, a Cloud Alpha S to solidny wybór dla tych, którzy szukają czystego dźwięku, komfortu i subtelnego wyglądu, który powinien pasować do prawie wszystkiego. W tej chwili czarny model jest dostępny w Amazon za 90 USD, co prawie odpowiada najlepszej cenie, jaką widzieliśmy na przewodowym zestawie słuchawkowym. Przeczytaj naszą recenzję.

HyperX Cloud Alpha S ma wymienne nauszniki, minimalistyczny design i świetny dźwięk, dzięki czemu jest łatwym wyborem zarówno dla graczy na PC, jak i konsolach.

Podobnie jak HyperX, Blue to firma, która stała się synonimem niezawodności. Blue Yeti to klasyk z certyfikatem, choć nie zawsze jest najtańszy, biorąc pod uwagę, jak popularne stały się mikrofony USB w erze niekończących się spotkań Zoom i wirtualnych spotkań. Wszechstronny mikrofon jest łatwy w konfiguracji i równie prosty w użyciu, a jego trzykapsułowy mikrofon może rejestrować czysty, ciepły dźwięk, który powinien spodobać się zarówno amatorskim podcastom, jak i każdemu, kto szuka bardziej profesjonalnej konfiguracji. Normalnie 120 USD, Blue Yeti jest dostępny w Woot za 100 USD, przyzwoity procent zniżki, nawet jeśli nie jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy.

Blue Yeti to wypróbowany i prawdziwy mikrofon USB. Dobrze zbudowane urządzenie jest niezwykle łatwe w użyciu i zawiera wbudowane elementy sterujące, które ułatwiają obsługę, zapewniając z łatwością rejestrowanie dźwięku o studyjnej jakości w sypialni lub biurze domowym.


Jeśli potrzebujesz myszy bez dodatków, Logitech MX Master 2S jest dostępny w Lenovo za 50 USD z kodem kuponu MXMASTER50 (zniżka obowiązuje przy kasie). Urządzenie ostatniej generacji nie jest tak wydajne, jak ulepszony MX Master 3 — nie ma magnetycznego kółka przewijania ani obsługi USB-C — ale profesjonalna mysz pozostaje świetnym zakupem za połowę ceny. Jego głównym punktem sprzedaży jest wygodna ergonomiczna konstrukcja. Jest również wyposażony w czujnik 4000 DPI i obsługuje Logitech Flow, funkcję, która pozwala szybko przełączać się między wieloma komputerami, po prostu przesuwając kursor myszy z jednego urządzenia na drugie.

MX Master 2S firmy Logitech udowadnia, że ​​czasami mniej znaczy więcej — przynajmniej przy odpowiedniej cenie. Mysz ostatniej generacji ma wygodną, ​​ergonomiczną konstrukcję, czujnik 4000 DPI i adaptacyjne kółko przewijania. Zwykle 100 USD, jest obecnie dostępny za 50 USD w Lenovo z kodem kuponu MXMASTER50.


Inne ważne oferty

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook