Nowości

Dropbox dodaje nowe narzędzia do konwersji plików i szybsze kopie zapasowe z aparatu

Dropbox otrzymuje mnóstwo poprawek w interfejsie, a także nowe narzędzia i funkcje. Jednym z bardziej przydatnych dodatków jest nowa funkcja konwersji plików, która pozwala użytkownikom Dropbox konwertować obrazy między różnymi formatami, takimi jak JPEG i PNG, oraz pliki do plików PDF. Wkrótce pojawi się obsługa konwersji wideo. Dropbox dodaje również nowe funkcje do swojego menedżera haseł.

Automatyczne kopie zapasowe kamer z urządzeń mobilnych, które będą teraz dostępne dla użytkowników bezpłatnej warstwy Dropbox, również podlegają pewnym ulepszeniom. Dropbox twierdzi, że przesyłanie powinno być teraz szybsze i bardziej niezawodne, a w systemie iOS istnieje teraz opcja dokładnego określenia, które foldery powinny być automatycznie archiwizowane (funkcja pojawi się na Androidzie jeszcze w tym roku). Istnieje również opcja automatycznego usuwania zdjęć po utworzeniu ich kopii zapasowej, aby zaoszczędzić miejsce.

Okienko szczegółów interfejsu internetowego również zostało przeprojektowane.
Obraz: Dropbox

Menedżer haseł usługi, który udostępnił posiadaczom darmowych kont w kwietniu, jest aktualizowany w celu przechowywania danych kart kredytowych i debetowych, podczas gdy funkcja udostępniania haseł ogłoszona w marcu jest obecnie wdrażana. Menedżer haseł Dropbox jest dostępny zarówno dla posiadaczy darmowych, jak i płatnych kont, ale bezpłatne konta są ograniczone do przechowywania maksymalnie 50 haseł.

Wreszcie, w sieci Dropbox aktualizuje interfejs nawigacji bocznej, ułatwiając organizowanie plików poprzez przeciąganie i upuszczanie. Okienko szczegółów jest również zmieniane, aby na pierwszy rzut oka oferować więcej szczegółów na temat Twoich plików. Użytkownicy komputerów stacjonarnych otrzymują również uproszczony interfejs z zasobnika systemowego, z „usprawnionym dostępem do treści, wyszukiwania, aktywności na plikach i postępu synchronizacji”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook