Nowości

Druga stacja dokująca Belkin MagSafe obniża cenę ładowarki Apple Watch

Od czasu ujawnienia przez Apple nowego standardu ładowania MagSafe, oficjalnie zatwierdzonych ładowarek bezprzewodowych, które używają tego standardu, było niewiele. Ale firma Belkin zwiększa te liczby dzięki nowej bezprzewodowej ładowarce BoostCharge Pro MagSafe 2-w-1, która ma również bardziej przystępną cenę 99,95 USD.

Podobnie jak bezprzewodowa ładowarka BoostCharge Pro MagSafe 3-w-1, bezprzewodowa ładowarka BoostCharge Pro MagSafe 2-w-1 – jak możesz się już domyślić – może ładować dwa produkty zamiast trzech. Teraz futurystyczne drzewo ładowania będzie oferować tylko podkładkę MagSafe i zwykłą ładowarkę Qi do AirPods (lub dowolnego innego urządzenia, które pasuje).

I podobnie jak 3-w-1, nowy BoostCharge Pro MagSafe 2-w-1 to oficjalne, zatwierdzone przez MFi urządzenie MagSafe, co oznacza, że ​​jest to jedna z niewielu dostępnych opcji, dzięki którym można skorzystać z szybszej ładowarki bezprzewodowej MagSafe o mocy 15 W. Zmniejszenie funkcjonalności o jedną trzecią wiąże się z podobnym obniżeniem ceny: BoostCharge Pro MagSafe 2-w-1 kosztuje 99,95 USD, w porównaniu do 149,95 USD, które firma Belkin pobiera za swojego większego odpowiednika.

Bezprzewodowa ładowarka BoostCharge Pro MagSafe 2-w-1 ma zostać wydana jeszcze w tym roku w marcu lub kwietniu, kiedy będzie dostępna zarówno na stronach internetowych Apple, jak i Belkin.

Wraz z nową ładowarką bezprzewodową firma Belkin zaprezentowała również drugi zestaw bezprzewodowych wkładek dousznych, Soundform Freedom True Wireless Earbuds. Tam, gdzie oryginalne bezprzewodowe słuchawki douszne Soundform True były opcją budżetową za 59,99 USD (z dopasowanymi funkcjami), firma Belkin mierzy wyżej dzięki pąkom Soundform Freedom. Nowe pąki mają lepszą żywotność baterii (do ośmiu godzin, z dodatkowymi 20 godzinami w etui), ładowanie przez USB-C i ulepszoną izolację szumów tła (chociaż nie ma aktywnej redukcji szumów).

Warto zauważyć, że słuchawki douszne Soundform Freedom będą również jednym z pierwszych produktów innych firm współpracujących z siecią Find My firmy Apple (coś, co Apple ogłosił, że będzie oferować jako opcję w zeszłym roku). Oznacza to, że – podobnie jak w przypadku własnych AirPods firmy Apple – będziesz mógł korzystać z aplikacji Find My na urządzeniach iPhone i Mac, aby zlokalizować brakujące słuchawki, korzystając z tej samej sieci produktów Apple, z której mogą korzystać własne urządzenia firmy. .

Słuchawki douszne Soundform Freedom oferują również ładowanie Qi i USB-C, wymienne końcówki douszne i mają stopień ochrony IPX5 pod względem odporności na pot i zachlapanie. Firma Belkin nie ogłosiła jeszcze cen, ale będą one dostępne w sprzedaży w marcu lub kwietniu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook