Różności i nowinki technologia

Dyrektor generalny Parlera został zwolniony

Po tym, jak jego platforma mediów społecznościowych została w dużej mierze usunięta z sieci, dyrektor generalny Parler i współzałożyciel John Matze mówi, że został zwolniony przez zarząd własnej firmy, zgodnie z notatką otrzymaną przez Fox News i potwierdzeniem SMS-em, które wysłał do Reuters.

Parler to oczywiście sieć społecznościowa, która została całkowicie osłabiona po jej roli w zamieszkach 6 stycznia w Kapitolu. Zarówno Apple, jak i Google usunęły aplikację ze swoich sklepów z aplikacjami po tym, jak były niezadowolone z podejmowanych przez firmę prób ograniczenia rozprzestrzeniania się wezwań do przemocy, a Amazon zdecydował się całkowicie zakończyć hosting witryny AWS firmy.

Matze twierdzi, że został rozwiązany przez zarząd, na którego czele stanęła Rebekah Mercer, i że „napotykał ciągły sprzeciw wobec mojej wizji produktu”, zgodnie z notatką.

Parler nadal ma stronę internetową, ale jest to głównie chronologia skarg dotyczących tego, jak firma została potraktowana niesprawiedliwie. Matze nie publikował tam od poniedziałku 26 stycznia. Jego ostatnim postem był mem Berniego Sandersa:

Parler nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Rozwijam …

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook