Gry

Dyski Cyberpunk 2077 kosztują dziś 30 dolarów na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Jeśli już kupiłeś PlayStation lub Xbox nowej generacji – lub chcesz dać deweloperowi CD Projekt korzyść z wątpliwości, że w końcu zadziała na twojej maszynie obecnej generacji – możesz teraz wybrać standardową wersję płyty Cyberpunk 2077 za pół ceny w Amazon i Best Buy. To 30 dolarów zamiast 60 dolarów.

Żeby było jasne, to cena za wersje gry na PS4 i Xbox One, które działają na PS5 i Xbox Series X znacznie, znacznie lepiej niż na konsolach obecnej generacji. (Na razie nie ma wersji gry na PS5 lub Xbox Series X, ale dysk będzie zawierał bezpłatną aktualizację). Amazon ma również wersję na PC za 40 USD; w porównaniu do normalnej ceny 60 USD.

Cyberpunk 2077

Prices taken at time of publishing.

CD Projekt Red’s much-anticipated Cyberpunk 2077 is here. While the game is in need of some bug fixes, the PC version is especially gorgeous.

Sony actually took the unprecedented step of removing Cyberpunk 2077 from the PlayStation Store, and it still isn’t back, so we wouldn’t blame you if you want to hold off. Five days ago, CD Projekt Red promised the first major update for the game would arrive “within ten days,” but suggested it may still be weeks before additional fixes roll out. Even the PC version of the game is still riddled with bugs and half-baked systems, for that matter, although some of them are quite hilarious.

A free next-gen console update that’ll turn your disc into a true PS5 and/or Xbox Series X copy of the game will arrive later in 2021, according to CD Projekt Red’s latest roadmap. You can see that, hear the company’s apology, and decide for yourself by watching the video below.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook