Nowości

Dziś dowiedziałem się, że możesz wyłączyć okropne okienko instalacji aplikacji Reddit za pomocą prostego pola wyboru

Moim preferowanym sposobem surfowania po Reddit jest strona mobilna. Pozwala mi to szybko sprawdzić kilka moich ulubionych subredditów, aby zobaczyć, które posty są popularne. Ponieważ zwykle nie jestem zalogowany, pomaga mi to również zarządzać czasem spędzanym przed ekranem; możesz tylko przewijać w dół w wątkach komentarzy, dopóki Reddit nie poprosi Cię o wprowadzenie nazwy użytkownika i hasła. Traktuję to jako znak, że przewinęłam wystarczająco daleko i idę dalej.

Mam jednak jedną poważną skargę dotyczącą witryny mobilnej: nieustannie wpycha mi w twarz duży baner, sugerując, żebym porzucił to wszystko i zamiast tego zainstalował aplikację. Oto zdjęcie tego banera z mojego telefonu, który być może widziałeś wcześniej:

Nie, nie chcę wyświetlać tej strony w aplikacji, dziękuję.

Zwykle po prostu zamykam monit, aby zniknął, ale prędzej czy później pojawia się ponownie, wymagając ode mnie wielokrotnego zamykania go. Cykl nigdy się nie kończy – a przynajmniej tak myślałem.

Dzisiaj dzięki Android Police, Dowiedziałem się, że mogę wyłączyć to wyskakujące okienko na zawsze. W rzeczywistości bardzo łatwo jest wyłączyć:

  • W witrynie mobilnej Reddit dotknij menu z trzema liniami / hamburgerami w prawym górnym rogu ekranu
  • Zostanie wyświetlonych kilka opcji. Kliknij „Ustawienia” u dołu.
  • Usuń zaznaczenie pola „Poproś o otwarcie w aplikacji”. Otóż ​​to!

Odznacz opcję „Poproś o otwarcie w aplikacji”, aby wyrzucić baner.

To nie jest nowe rozwiązanie – TNW pisałem o tym w listopadzie 2018 r. – a jeśli usuniesz historię przeglądania lub przejdziesz do Reddit w trybie incognito, będziesz musiał ponownie wyłączyć monit. Ale dzięki tej prostej poprawce moje mobilne przeglądanie Reddit zmieniło się już na lepsze. Mam nadzieję, że dla ciebie też tak.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook