Różności i nowinki technologia

E-czytnik Amazon Kindle Oasis ostatniej generacji kosztuje 170 USD w firmie Woot

Jeśli kilka tygodni temu przegapiłeś ofertę Woota, która oferowała odnowione czytniki e-booków Kindle Oasis za 100 USD, dziś dzieje się kolejna dobra okazja. Wersja Oasis ostatniej generacji jest ponownie dostępna, ale jest nowa z ofertami specjalnymi (reklamy na ekranie blokady Amazon) i kosztuje 170 USD. Dla kontekstu, nowa Oaza kosztuje 250 dolarów. Jeśli chodzi o różnice między obecnym modelem a tym, przegapisz ekran, który może dostosować swoją temperaturę barwową do otoczenia. Ale nadal otrzymasz wodoodporny e-czytnik, który bardziej przypomina książkę niż inne modele, mówi mój kolega Chaim Gartenberg.

Ta transakcja jest zapętlona w modelu 32 GB w złocie. Wyprzedaż zakończy się dzisiaj, jeśli nie zostanie wyprzedana jako pierwsza.

Czytnik e-booków Amazon Kindle Oasis (poprzednia generacja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Oasis był pierwszym wodoodpornym czytnikiem Kindle firmy Amazon. Podczas gdy najnowsza wersja kosztuje 250 USD za nową, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy (nie rezygnując zbytnio ze specyfikacji) w porównaniu z poprzednią generacją.

Best Buy oferuje duże rabaty na kilka wykonanych przez Apple etui na iPhone’a. W zestawie znajdują się etui na iPhone’a 12 mini z obsługą MagSafe, iPhone’a 11 Pro, iPhone’a XR, iPhone’a XS Max i nie tylko. Asortyment obejmuje etui skórzane, etui na inteligentne baterie i etui silikonowe.

Skórzane etui MagSafe do iPhone’a 12 mini

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kup wykonane przez Apple skórzane etui na iPhone’a 12 mini z ponad 50-procentową zniżką w Best Buy. Są one kompatybilne z MagSafe i będą działać z ładowarką MagSafe stworzoną dla tego telefonu.

: Dan Seifert / The Verge

Kilku sprzedawców obniżyło cenę nowego inteligentnego wyświetlacza Echo Show 10 do 200 USD (z 250 USD), co jest dotychczas najlepszą ceną. Ale tylko w Amazon możesz zapłacić za pomocą bezpłatnej inteligentnej żarówki Ring dodanej do zamówienia bez dodatkowych opłat. Było kilka modeli Echo Show 10, ale ten ma zmotoryzowaną podstawę, która pozwala ekranowi obracać się, aby pozostać widocznym podczas poruszania się po pokoju. Mój kolega Dan Seifert opublikował niedawno recenzję na ten temat, więc sprawdź ją, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Amazon Echo Show 10 (najnowsza generacja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy obrotowy Echo Show 10 firmy Amazon ma silnik w cylindrycznej podstawie, który umożliwia obracanie się 10,1-calowego wyświetlacza, aby Cię znaleźć, dzięki czemu zawsze będziesz mieć ekran w zasięgu wzroku. Ta oferta w Amazon obejmuje bezpłatną inteligentną żarówkę Ring.

Renomowany sprzedawca w serwisie eBay sprzedaje „nie różowy” Google Pixel 3 z 64 GB miejsca za jedyne 170 USD. Każdy telefon jest odblokowany przez nośnik i jest zapieczętowany w oryginalnym opakowaniu. Jako właściciel Pixela 3 ta cena wydaje mi się dobra jak na nowy model. Żywotność baterii tego telefonu nie jest świetna, ale jego standardowe oprogramowanie na Androida, wydajność aparatu i jakość wyświetlania są nadal fantastyczne po kilku latach. Jeśli masz ograniczenie do 200 USD za nowy telefon, którego możesz używać na dowolnym nośniku, trudno jest pokonać tę wartość. Chociaż powinieneś wiedzieć, że Android 12 może być ostatnią dużą aktualizacją oprogramowania, która ma przyjść do tego modelu.

Google sprzedaje ten odnowiony model za 250 USD w swoim sklepie internetowym, aby zilustrować, jak dobra jest ta oferta na nowy telefon.

Google Pixel 3

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wydany w 2018 roku Google Pixel 3 to solidny pretendent do smartfonów, które zawierają świetne aparaty w konkurencyjnej cenie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook