Nowości

Edison Mail wprowadza nową miesięczną subskrypcję w wysokości 15 USD z dodatkowymi funkcjami ochrony przed phishingiem

Edison Mail ogłosił nową płatną usługę subskrypcji, Edison Mail Plus, która dodaje do aplikacji e-mail różne funkcje ochrony przed phishingiem i bezpieczeństwem za 14,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie.

Podstawowym dodatkiem jest nowa funkcja „weryfikuj nadawcę”, która oznacza podejrzane wiadomości e-mail, gdy docierają do Twojej skrzynki odbiorczej i stara się zapewnić lepsze informacje na temat tego, czy osoba lub firma wysyłająca do Ciebie wiadomości są wiarygodne. System sprawdza standardowe znaczniki uwierzytelniania poczty e-mail, takie jak DMARC, przeprowadza testy serwera, aby upewnić się, że adres e-mail może faktycznie wysyłać i odbierać wiadomości e-mail (i nie jest to fałszywy adres), a także sprawdza wiadomość e-mail pod kątem różnych istniejących baz spamu.

Edison wykorzystuje również lokalne, oparte na urządzeniu skanowanie Twojej istniejącej wiadomości e-mail i kontaktów, aby zweryfikować Twoje kontakty i stwierdzić, czy wiadomość e-mail jest wysyłana od autentycznego poprzedniego kontaktu lub oszusta. (Firma zwraca uwagę, że całe skanowanie odbywa się bezpośrednio w telefonie, a informacje tam zawarte nie opuszczają urządzenia). Nowa funkcja umożliwia również łatwe aktualizowanie kontaktów w przypadku uzasadnionych zmian.

Wreszcie, Edison dodaje lepsze blokowanie spamu – automatycznie rozpoznaje numery telefonów, które otrzymujesz w wiadomościach e-mail i wyświetla informacje kontaktowe w połączeniach przychodzących i SMS-ach, a także oferuje opcję blokowania numerów z wiadomości e-mail jednym dotknięciem.

Udało mi się wypróbować nowe funkcje i chociaż są z pewnością fajnymi dodatkami, trudno sobie wyobrazić płacenie ogromnych 14,99 USD miesięcznie, które Edison tutaj pobiera. Chyba że jesteś osobą szczególnie nękaną problemami z phishingiem, zdrowy rozsądek i istniejące środki antyspamowe Gmaila wydają się więcej niż wystarczające.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook