Nowości

Ekskluzywne: to Sonos Roam, który pojawi się w kwietniu za 169 USD

Patrzysz na pierwsze zdjęcia kolejnego mówcy z Sonos. Nowe urządzenie, które ma wycenić na 169 USD, nazywa się Sonos Roam – jest znacznie mniejsze niż Sonos Move, który był pierwszym podejściem firmy do przenośnych głośników. Ten produkt jest znacznie bardziej podobny do popularnych głośników Bluetooth, które można zabrać wszędzie, takich jak UE Boom.

Według źródła mającego bezpośrednią wiedzę na temat Roam, ma wymiary 6,5 x 2,5 x 2,5 cala i waży około funta. Będzie wyposażony w kabel do ładowania USB, a stacja do ładowania bezprzewodowego będzie sprzedawana osobno za 49 USD. Podobnie jak wiele innych głośników firmy, Sonos Roam będzie dostępny w kolorze czarnym lub białym.

The Verge skontaktował się z firmą Sonos w celu uzyskania komentarza. Nowy mówca pojawił się po raz pierwszy w zgłoszeniu Federalnej Komisji Łączności. Od tego czasu Sonos potwierdził, że 9 marca zapowie nowy produkt. Obecne plany przewidują, że Roam zostanie wysłany miesiąc później, 20 kwietnia.

Podobnie jak głośnik Move, Sonos Roam będzie w stanie odtwarzać dźwięk zarówno przez Wi-Fi (w domu na zwykłym systemie Sonos), jak i przez Bluetooth w podróży. Oczekuje się, że żywotność baterii wynosi około 10 godzin po pełnym naładowaniu, a Roam jest w pełni wodoodporny, co pomoże mu konkurować z wytrzymałą konkurencją.

Dzięki Roam Sonos rozszerzy swoją ofertę głośników multiroom, aby wyjść daleko poza dom. Ogromna waga Move sprawiła, że ​​niepraktyczne było zabranie go w dowolne miejsce poza krótkimi wycieczkami na podwórko lub werandę, ale Roam spełni rolę prawdziwego głośnika podróżnego.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook