Różności i nowinki technologia

Elon Musk tweetuje, że Plaid Plus Tesli został „anulowany”, ponieważ „Plaid jest tak dobry”

Dyrektor generalny Tesli Elon Musk napisał w niedzielę na Twitterze, że model S Plaid Plus producenta samochodów został „anulowany”, ponieważ podstawowy Plaid jest „po prostu tak dobry”.

Tesla drażni się ze swoim Modelem S Plaid od 2019 roku, a Musk pod koniec ubiegłego miesiąca powiedział, że dostawa pojazdu – który będzie miał prędkość maksymalną 200 mil na godzinę i zasięg od 390 do 412 mil – zostanie przesunięta do 10 czerwca, ponieważ potrzebuje „jednego więcej tygodnia poprawek.”

W niedzielę napisał również na Twitterze, że Plaid może osiągnąć prędkość od zera do 60 mil na godzinę w mniej niż dwie sekundy (oświadczenie, które złożył wcześniej).

Plaid Plus miał mieć zasięg ponad 520 mil, ale jego specyfikacje na stronie Tesli w niedzielę są wyszarzone, chociaż strona nadal mówi „Plaid Plus dostępny w połowie 2022 roku”.

Plaid Plus nie wydaje się być opcją na stronie Tesli
Tesla / zrzut ekranu

Plaid Model S zadebiutował na torze Laguna Seca w 2019 roku, gdzie okrążył tor w 1 minutę i 36 sekund. Tesla później zaprezentowała Plaid Model S podczas wrześniowej prezentacji Battery Day.

Chociaż możliwe, że Musk żartował na Twitterze o anulowaniu Plaid Plus (być może w celu zwiększenia zaufania do zwykłego modelu Plaid?), wydaje się to mało prawdopodobne, ponieważ jest już uwikłany w Komisję Papierów Wartościowych i Giełd w sprawie wcześniejszych tweetów o biznesie Tesli.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook