Różności i nowinki technologia

Facebook szacuje, że pomógł on większej liczbie osób zarejestrować się do głosowania w 2020 roku niż w 2016 roku

Facebook szacuje, że pomogło 2,5 mln osób zarejestrować się w tym roku na Facebooku, Instagramie i Messengerze. Na ponad miesiąc do wyborów w 2020 r. To już więcej niż dwa miliony osób, którym pomogła zarejestrować się zarówno w 2016, jak i 2018 r. Firma postawiła sobie za cel pomoc w tym roku czterem milionom osób, więc nadal ma drogi do zrobienia.

Aby osiągnąć ten cel, firma uruchomiła w sierpniu „centrum informacji o głosowaniu”, które ma zasoby dotyczące głosowania na Facebooku i Instagramie. W ten weekend firma zaczęła wyświetlać użytkownikom informacje o tym, jak zarejestrować się do głosowania na górze Facebooka, Instagrama i Messengera. Facebook twierdzi, że będzie nadal wyświetlać te powiadomienia do 25 września.

: Facebook

Firma prowadziła podobną inicjatywę w lipcu. Facebook rozpoczął również akcję rekrutacyjną pracowników ankietowych w zeszły weekend i zapewni płatny urlop pracownikom z USA, którzy chcą obsadzić ankiety.

Na początku tego miesiąca Facebook ogłosił szereg zmian mających na celu walkę z potencjalnymi błędnymi informacjami dotyczącymi głosowania, w tym rozszerzenie swojej polityki przeciwko tłumieniu wyborców i zaprzestanie przyjmowania nowych reklam politycznych na tydzień przed wyborami. Ale jeśli nie chcesz teraz oglądać reklam politycznych na platformach Facebooka, możesz je wyłączyć.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook