Nowości

Facebook ułatwia użytkownikom znajdowanie firm należących do Czarnych w pobliżu

Facebook ułatwia użytkownikom znajdowanie na swojej platformie firm należących do Czarnych. Nowa funkcja jest częścią trwającej inicjatywy firmy, ogłoszonej w czerwcu, mającej na celu pomoc Czarnym społecznościom.

Administratorzy zarządzający stroną na Facebooku firmy należącej do Czarnych będą mieli możliwość samodzielnej identyfikacji. Nie ma odznaki ani etykiety, które będą wyświetlane w celu reprezentowania tego typu firm na Facebooku. Zamiast tego umożliwi to pojawienie się firmy w podsekcji „Firmy należące do czarnych” znajdującej się na karcie „Firma w pobliżu”. Gigant technologiczny pozwala również firmom należącym do mniejszości na identyfikację ich ofert.

: Facebook

Inne firmy technologiczne również ułatwiają znajdowanie firm należących do Czarnych. W lipcu Google wprowadził nową plakietkę reprezentującą te konkretne firmy. Yelp ogłosił również, że doda nowe narzędzie, które ułatwi klientom wyszukiwanie firm należących do Czarnych.

Facebook ogłosił również, że przeznacza 40 milionów dolarów na dotacje dla małych czarnych firm. Firmy należące do czarnych, zatrudniające do 50 pracowników, mogą ubiegać się o te dotacje, a firma wybierze 10000 firm należących do Czarnych, aby przyznać fundusze. W czerwcu Facebook zobowiązał się zainwestować 200 milionów dolarów, aby wesprzeć firmy i organizacje należące do Czarnych – połowa tego funduszu została zainwestowana w małe firmy, twórców i organizacje non-profit należące do Czarnych, a pozostała połowa była przeznaczona dla dostawców.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook