Oprogramowanie

Feels to nowa aplikacja randkowa, która próbuje porzucić przeglądanie historii

Na scenie pojawiła się nowa aplikacja randkowa o nazwie Feels. Jego wyjątkową zaletą jest interfejs, który wydaje się bliższy historii w stylu Snapchata lub kanałowi TikTok, a nie kartom, które można przesuwać w innych aplikacjach randkowych. TechCrunch podaje, że ma obecnie około 100 000 użytkowników. Chociaż aplikacja jest dostępna na całym świecie, firma twierdzi, że koncentruje się głównie na rynku francuskim, ponieważ jest szerzej wprowadzana na rynek.

Feels określa się jako „aplikacja anty-randkowa”, ale żeby było jasne, to wciąż jest aplikacja randkowa. Nadal reagujesz na profile i prowadzisz rozmowy, które, jestem pewien, że dla wielu ludzi kończą się randkami. Jednocześnie jednak interfejs Feelsa, ahem, czuje na tyle różni się od konkurencji, że jest interesujący.

Możesz dodawać podpisy i tagi lokalizacji do swoich zdjęć.
Zrzut ekranu: Feels

Profile składają się z kombinacji zdjęć, filmów i odpowiedzi na wcześniej napisane pytania (podobnie jak zawias), ale każdy element wypełnia cały ekran, a użytkownik przegląda profil, dotykając lewej lub prawej strony ekranu. Jak powiedziałem, to bardzo Snapchat Stories. Są to te same elementy, których używali wcześniej konkurencyjne aplikacje randkowe, ale opakowane w bardziej nowoczesny interfejs. To obiecujące, jeśli trochę brakuje opcji dostosowywania poza dodawaniem podpisów i lokalizacji do zdjęć i filmów (chociaż firma twierdzi, że naklejki zostaną dodane w najbliższej przyszłości).

Odczucia również robią wielką sprawę z tego, że nie polegają na tych samych gestach przesuwania, co inne aplikacje randkowe (zmiana, którą uważamy, że jest od dawna spóźniona), ale różnica jest nieco akademicka. Ostatecznie nadal przeglądasz profile; animacja jest trochę inna. Nie możesz też wrócić do poprzedniego profilu bez płacenia za subskrypcję premium, która dodaje również inne funkcje, takie jak zwiększenie widoczności profilu. W chwili pisania tego artykułu kosztuje to dość drogie 9,49 USD / 9,99 EUR / 8,49 GBP tygodniowo (chociaż istnieją zniżki za miesięczne płatności). TechCrunch zauważa, że ​​firma wciąż iteruje swój plan premium.

Ale aplikacja randkowa jest tak dobra, jak jej ludzie, więc po kilku minutach przeciągnąłem (ahem, przepraszam, przewijane) za pośrednictwem zaledwie kilkunastu kont użytkowników zarejestrowanych w Londynie.

Feels to dopiero początek, a na bardzo zatłoczonym rynku pojawia się. Uznani konkurenci, tacy jak Tinder, Bumble i Hinge, dodali funkcje randkowe ukierunkowane na pandemię, aby pomóc singlom umawiać się z dystansem społecznym i blokadami, podczas gdy Facebook ostatnio wykazał ponowne zainteresowanie tym obszarem dzięki testom nowej aplikacji do szybkiego randkowania o nazwie Sparked. Ale przy większej liczbie użytkowników i opcjach dostosowywania profilu Feels może być interesującą nową aplikacją randkową.

Aplikacja Feels jest obecnie dostępna na iOS, a firma twierdzi, że pracuje nad przywróceniem aplikacji na Androida do sklepu Google Play po wczorajszym uruchomieniu. (Wydaje się, że dyrektor generalny Daniel Cheaib mówi mi, że zespół nie odkrył jeszcze, dlaczego jego lista została usunięta.)

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook