GryNowości

Final Fantasy VII Remake z darmową aktualizacją do PS5 kosztuje 30 $

Wczoraj Square Enix ogłosiło, że planuje wydać ulepszoną wersję Final Fantasy VII Remake na PS5, a jeśli posiadasz grę cyfrowo lub fizycznie, dostępna jest bezpłatna aktualizacja nowej generacji. Możesz teraz kupić fizyczną kopię gry za 30 USD w Amazon. Pamiętaj, że jeśli planujesz skorzystać z tej oferty, musisz posiadać PS5 z napędem dyskowym, aby odebrać bezpłatną kopię na PS5.

Chociaż gra będzie bezpłatna na PlayStation Plus od 2 marca, Sony potwierdziło, że pojawiła się wersja PS Plus nie będzie się kwalifikować aby otrzymać bezpłatną aktualizację. Musisz więc albo kupić wersję nowej generacji, która zaczyna się od 70 USD, albo kupić wersję na PS4, z której ta ostatnia jest moim zdaniem lepszą ofertą.

Final Fantasy VII Remake

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowoczesna wersja klasycznego PlayStation z 1997 roku. Ta gra jest pierwszą z nieznanej dotąd liczby epizodycznych części opowiadających historię Final Fantasy VII.

Jeśli chodzi o nową generację, jeśli szukasz nowego telewizora, który korzysta z nowej generacji, linia CX OLED firmy LG jest obecnie jedną z najlepszych opcji. W tej chwili 65-calowy model jest w sprzedaży w kilku miejscach, przede wszystkim w Newegg, gdzie można go kupić za 1,997 USD, a także otrzymać bezpłatną kartę podarunkową Newegg o wartości 200 USD. Telewizor jest również w sprzedaży w Amazon za 1950 USD (po zastosowaniu kuponu), ale nie jest dostarczany z kartą podarunkową o wartości 200 USD.

LG 65-calowy CX OLED

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

65-calowy telewizor CX OLED firmy LG jest wyposażony w technologie adaptacyjnej synchronizacji Nvidia G-Sync i AMD FreeSync oraz krótki czas reakcji 1 ms, dzięki czemu unikniesz efektu rozdzierania ekranu i innych artefaktów wizualnych. Dodatkowo, dzięki portom HDMI 2.1, PS5 i Xbox Series X mogą wyświetlać ponad 60 klatek na sekundę.

W listopadzie ubiegłego roku AMD wypuściło nową linię procesorów do komputerów stacjonarnych. Linia Ryzen 5000 zawiera pierwsze chipy firmy, które są wyposażone w architekturę Zen 3 nowej generacji. Podobnie jak większość długo oczekiwanych gadżetów wydanych pod koniec 2020 roku, te procesory na początku były nieco trudne do znalezienia. Ale jeśli chcesz kupić średniotonowy Ryzen 7 5800X za 449 USD, jest już dostępny w Antonline, B&H Photo i Best Buy.

AMD Ryzen 7 5800X

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Jeden z nowych procesorów do komputerów stacjonarnych AMD i zawiera architekturę Zen 3 firmy. Zawiera osiem rdzeni, 16 wątków i maksymalną prędkość doładowania 4,7 GHz.

Wreszcie Amazon prowadzi obecnie promocję, w której można zaoszczędzić 40 USD, kupując dwa kwalifikujące się akcesoria Surface. Niektóre przedmioty kwalifikujące się do promocji obejmują pióro Surface i mysz Surface Arc, fajne połączenie, jeśli jednocześnie wybierasz nowe urządzenie Surface.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook